Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kissebb nézeteltérés a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissebb nézeteltérés a barátommal, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban, de minden nap beszélünk, hivjuk egymást vagy 10x, ha nem vagyunk együtt. Még nagyban dúl a love, ki se birnánk ha nem hivogatnánk ennyiszer egymást:)

De van,hogy olyan programjaink vannak külön, amikor nem tudjuk hivni a másikat egész nap. Velem van a baj,h örülnék neki ha ilyen esetben irna smst? Max. egyet,h tudjam mégis mivan vele. Jeleztem neki, szó szerint kiakadt.

Köszönöm aki véleményt ir:)


2013. márc. 3. 12:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én barátom olyan állásba dolgozik ahol 12-24 órázik,napközben se hivás se sms egyikünk részéről se de amikor 24-be van és este 9körül felhív kb 1 órát beszélünk ami ingyenes mert olyan mobil csomagba vagyunk. De azt én is sérelmezem a párom részéről hogy időnként megjegyzést tesz hogy 1 mindig 1 órát dumálunk.Ilyenkor mindig mondom neki hogy sokat 12-24-zik,amikor itthon van mindig alszik amit megértek,de azért valamikor kommunikálnunk is kéne hogy a kapcsolatunk ne kezdjen kihűlni.Szerintem ha 1 nap nem beszéltek,azért 1 érdeklödő sms még nem kéne hogy akkora gáz legyen.
2013. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!