Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli, hogy szomorú vagyok ezért?

Figyelt kérdés

A barátom mielőtt összejöttünk sokat eljárt a haverokkal,ami mostanra mérséklődött,de nekem annyira rosszul esik,hogy egy ilyen társaságban,ráadásul ittasan mit csinál..

mondtam már neki,hogy ez mennyire rosszul esik,szerintem nem kell mindig egymás nyakában lenni,de ha valakinek van párja,akkor ne csavarogjon berugni a haverokkal hétvégén éjszaka..

Nagyon elszomorít,hogy hiába mondom el neki ezereszer,hogy ezek a "barátok kinevetik és kibeszélik a háta mögött,ráadásul rajtam is nevetnek,piszkálnak..nem érdekli..

Sokszor össszeveszünk emiatt..mikor mondom neki,hogy nem fogom sokáig bírni ezt,azt mondja,hogy látszik mennyire szeretem..holott neki kellene elgondolkodnia..

Nagyon rosszul esik ez az egész,úgy gondolom meg kellene hoznia azt az áldozatot,hogy engem is elhívjon ha már mindenáron menni akar,vagy ha én nem megyek mással,ő se menjen..együtt még sehol sem voltunk

az 1 év alatt..:( 18/L


2013. márc. 3. 15:51
 1/5 fospuska ***** válasza:
gáz a házikedvenc szerep. csak kérdezz rá,megy-e a hétvégén megint. akkor mondd meg neki,majd hétfőn találkoztok,mert te is mész szombaton valahova és vasárnap pihenni szeretnél,ne menjen hozzád. egyből nem lesz olyan fontos a haverokkal lógni.:)
2013. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még soha nem voltatok együtt sehol? na itt a baj

ez milyen kapcsolat? ha kellesz ott vagy, ha nem akkor lerak?

talán komolyan gondolkodj el, ez jobb nem lesz főleg mivel fiatal vagy, ha most nem szórakozol, akkor mikor akarsz?

keressél mást, bár ez csak tanács N

2013. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem is szeretek igazándiból bulizni járni,de néha elvihetne valahová..szerintem,ha már van párja ne menjen 22 évesen..mehetett eddig amíg akart,de ha van b.nője akkor vagy vele,vagy ne menjen..szerintem..:S
2013. márc. 3. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez ez a szitu,csak a parom lassan 30eves...en nem tudom hogy tudnam ra venni..ha tudsz valami okosat szolj:-)
2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is pont ezen hezitálok,hogy ez nekem annyira rossz,és nem szeretném,ha évek múltán is ezt csinálná!!:S

Amint kitalálok valami hasznosat szólok..:D

2013. márc. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!