Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan rossz a kedvem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz a kedvem, hogy vidítsam föl magam?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja ebben a stádiumban vagyok. Mintha nem történne semmi, az idő gyorsan telik, de mégse érzem jól magam. Minden olyan érdektelen nekem. Párkapcsolati téren mindig megszívtam. Egyik rosszabbul sült el mint a másik. Most meg egyedül vagyok, de ez mégszarabb. Elég paradox helyzetben vagyok, mert már rámférne egy kapcsolat. De semmi esélyt sem adok, h létrejöjjön, mert sehova sincs kedvem ilyen hidegben kimozdulni. Marad a suli, ott meg aki érdekel, foglalt.-.- Igazából mindenki boldog, csak én nem. Nemtom, csak én vagyok ilyen depis, vagy más is így van ezzel? Az a szar, h jól nézek ki, meg össze is jöhetnék akárkivel, de egyszerűen nincs erőm bármi erőfeszítést is tenni ez ügyben, annyi csalódás ért már..

2012. dec. 12. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Korod, nemed?

Ne aggódj én is voltam így egy ideig, de aztán a legjobb barátom rávett, hogy ne adjam fel, és hallgattam rá, azóta sokkal jobban érzem magam.

2012. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy szar kedved van; nézz meg egy jó vígjátékot, hogyó kedved legyen...aztán meg párkapcsolati téren csak lesz valami
2012. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Áhh, én nem is azt kérdezem, h hogy legyen csajom, mert azzal tisztában vagyok, h én most lusta vagyok belevágni egy kapcsolatba, nincs erőm hozzá. Az h itt döglök, abból tuti nem lesz semmi. Nekem előbb regenerálódnom kell, és az érdekelne, hogy hogyan tudnék feltöltődni. Ti hogy szoktátok magatokat felvidítani ilyenkor?
2012. dec. 12. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy van egy olasz hapsi akivel emgbeszélem a dolgokat, igaz hogy angolul kell beszélnem vele, de a fogalmazás elvonja a figyelmem, és ez sokat segít. Ja és ez nem kamu.
2012. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Úgy hogy van egy olasz hapsi akivel emgbeszélem a dolgokat, igaz hogy angolul kell beszélnem vele, de a fogalmazás elvonja a figyelmem, és ez sokat segít. Ja és ez nem kamu."


Én elhiszem, hát ez remek, ettől most sokkal jobban érzem magam.-.-:D

2012. dec. 12. 17:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt is beszélgethetsz vkivel akár, elég sokan biztos tudnak egy két hasznos dolgot mondani.
2012. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amolyan magányos farkasnak érzem magam, akiről a többiek azt hiszik, h milyen jó dolga van, meg milyen kemény és titokzatos....bla bla bla...közbe meg nem jó kedvem van hanem szar, nem vagyok kemény csak flegma, és egy frászt vagyok titokzatos, csak lusta vagyok kimozdulni itthonról ezért nem tudnak rólam semmit...
2012. dec. 12. 17:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálsz meg változtatni, akkor nem is fog sikerülni.
2012. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eléggé hasonlítunk. Én is így vagyok vele csak én soha nem szívtam meg a párkapcsolatot, mert nem is igénylem. Inkább egy igaz barátot szeretnék. Fiú vagyok és ne essék félreértés, nem vagyok meleg. Hány éves vagy?
2012. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En ha azomoru vagyok, rosz a kedvem vagy felduhitett valaki/mi elmegyek a konditerembe. :)

Felszabadito erzes, raadasul a kulsomon is kezd latszani... :-)

Barhogy is, sok sikert!

2013. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!