Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szakítottam két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal szakítottam két hónapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olvastam egyszer a taktikai szakításról. Amiben az állt,hogy ha igazán szeret akkor elkezd majd szakítás után jobban teperni. Ezért párommal szakítottam,mert túlságosan elhatalmasodott rajta,hogy én biztos pont vagyok az életében. (Igazából úgy érzetem nem is szerte már.) Viszont ő nem teper. Elmondta,hogy jobban szeret bárkinél és azóta nem tudok róla semmit felhívtam két hete,hogy talizhatnánk egyet,(nyugodtnak,boldognak tűnt telefonon) de ő nem ért rá így annyiban maradt a dolog,az is lehet,hogy már van valakije? mit tegyek? Azért elveszíteni nem akarom.
2013. márc. 3. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te tényleg ilyen hülye vagy?? Vagy csak tetteted?

Szakítottál vele azért, mert majd utána jobban fog figyelni rád....

Szakítottál vele ember!

Mit vársz, hogy röpdösni fog örömében?

Nem ő szakított veled hanem te vele...

Attya úr isten, isten ments az ilyen nőktől.


Hány éves vagy 10?

2013. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szaggass nokedlit.
2013. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted, fogadd el. Már nem kellesz neki. N
2013. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus idióta, mindent túlkombináló kis ribizli vagy. Felejtsd el, az a srác ezerszer normálisabbat érdemel nálad.
2013. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hát ha tényleg ezért játszottál szakitósdit vele, megérdemelnéd,h ne kapd vissza. Nem kéne játszani azzal akit állitólag szeretsz.
2013. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvasd inkabb a Micimackot.
2013. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tipikus egy elkezni fojatja a tobi..szanalmasok kedves kerdezo irhatsz privit :)
2013. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, okoska, világosits fel kérlek,hogy te melyik részét tartod normális dolognak? Köszönjük:)
2013. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"azért elveszíteni nem akarom" hát ez nem túl meggyőző hogy annyira kéne neked xD
2013. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon hülye húzás volt! Most kezdhetsz TE teperni neki! MOST!
2013. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!