Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal 1 hónapja, de szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 év járás után, még mindig nem tudtam mit akar,egy csukott könyv volt előttem,amibe nem engedett bele nézni,furcsán is viselkedett. A szakítás és a nem szeretlek jelei látszódott rajta.Én rosszul éreztem magam végig,de nagyon szeretem!! Büszke nő vagyok,könyörögni nem akartam 3 év sok idő már a könyörgéshez,így szakítottam azzal a szöveggel,hogy már nem szeretem. igen ám,de abban a pillanatban mikor kimondtam,,ő teljesen kitárulkozott irányomban,hogy ő mindenkinél jobban szeret bármit megtenne értem.És láttam rajta,hogy ezt őszintén mondta.Majdnem elsírta magát,pedig ő is büszke ember!!

Gondoltam utána már kiábrándító lett volna ha bejelentem, Hogy igazából én is szeretlek baby,csak hazudtam mert nem akartam gyenge nő lenni a szemedben szakításkor.

Mit tegyek? Ő kell nekem!! Nem állíthatok oda,hogy igazából megbántam,és kezdjük ujjra.Mert az megint fura,mert egy hisztis pi.sa benyomását kelteném aki taktikázik!! Nehéz!! segítsetek!!!!!!


2013. febr. 9. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig neked kell kezdeményezni valahogy.
2013. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
LOL
2013. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, de hogy? azért bele gondolok a helyzetébe is, ha nekem mondaná ő,hogy nem szeretlek,én teljesen magam alatt lennék.
2013. febr. 9. 12:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezért kéne végiggondolni ezeket a szakítós dumákat. Legjobb lett volna elmondani neki az igazat, de most már mindegy. És gondolod, hogy ő még mindig akarná? Mert akkor jobb, ha elé állsz, és elmondod, hogy sokat gondolkodtál, és rájöttél, hogy szereted, stb.
2013. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet, amibe leírod az érzéseidet! Esetleg még azt is bele írhatnád,hogy rájöttél arra, hogy mégis szereted.
2013. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
remélem nem fogad vissza. ;)
2013. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hidd el kétségbe voltam esve hogy elveszítettem(igaz nem mondta ki). büszkén akartam kijönni a dologból,hogy ne kezdjen el sajnálni.Titokban pedig reménykedtem(ami csoda számba ment volna),hogy elmondja az érzéseit. Szeret engem még biztos!!De úgy érzem ha most odarohanok hozzá azzal elrontanék mindent.
2013. febr. 9. 12:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Remélem elégetnek egy krematóriumban fiam :)
2013. febr. 9. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:
ilyen hülye emberrel biztos nem kezdenék mint te vagy.
2013. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Idióta ember,érzésekről beszélek!!
2013. febr. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!