Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, vagy rossz, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, vagy rossz, hogy én jobban szeretem a páromat a családomnál?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég fura. Mióta ismered?

Szerintem a családot semmi nem írja felül.

2013. márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Szerintem nem gáz, ez a természetes egy idő után, hogy ő az első.
2013. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem a családot semmi nem írja felül"


Hát ha köcsög a család akkor azt könnyen felül lehet írni

2013. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak a barátom is így gondolná... De Ő sajnos a családját helyezi mindenek fölé és engem pedig hajlamos második helyre tenni. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert durván hangzik, de a családját én jó esetben túl fogom élni és nem ők lesznek mellette, ha idősebb lesz handm én és a gyerekeink. Most tudom, sokan le fogtok ezért pontozni, de ez a véleményem - egy idő után természetes kellene legyen az elszakadás a szülőktől és az, hogy az ember a párját jobban szereti mint a családját.
2013. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4! nem hiszem ez változik

mindenki erre mást fog mondani

az még jó kenne, ha a második helyre kerültem volna, de minden haverja, ismerőse is előbbre került, még a gyerekeinél is

Te szeretheted a párodat jobban a családodnál, de ő is így van, csak remélem N

2013. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem addig legyél a családoddal amíg megteheted. Azért mert van egy barátod, még nem kell előtérbe helyezni őt. Mindenki ugyanolyan fontos. A szüleid nem lesznek veled mindig, sem a nagyszüleid, senki. A barátoddal, (ha ő lesz az igazi) akkor még sok sok évet együtt tölthetsz a szüleid már nem lesznek fiatalabbak. Addig töltsd velük az idődet amíg még megteheted.
2013. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah és még valami, ha a barátod otthagy, ki lesz melletted, a családod nem? Hány éves vagy? Otthon laksz?
2013. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, de különbség van aközött, hogy amikor szüksége van a szüleidnek rád, akkor ott vagy és segítesz - meg aközött, hogy ha kell ha nem hazajársz hétvégére anyuci szoknyájára, felnőtt fejjel is.

"Addig legyél a családoddal amíg megteheted", ez igaz, de egészséges mértékig és EL KELL SZAKADNI. Ez van, ez a világ rendje, ezen lehet akarni változtatni, de akkor is ez az egészséges és nem az, ha még felnőtt fejjel is sülve-főve a családdal vagy.

2013. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó, de különbség van aközött, hogy amikor szüksége van a szüleidnek rád, akkor ott vagy és segítesz - meg aközött, hogy ha kell ha nem hazajársz hétvégére anyuci szoknyájára, felnőtt fejjel is.

"Addig legyél a családoddal amíg megteheted", ez igaz, de egészséges mértékig és EL KELL SZAKADNI. Ez van, ez a világ rendje, ezen lehet akarni változtatni, de akkor is ez az egészséges és nem az, ha még felnőtt fejjel is sülve-főve a családdal vagy (mint az én barátom).

2013. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(Bocs, véletlenül küldtem el kétszer ugyanazt...)
2013. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!