Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltem és féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltem és féltékeny vagyok a barátnőmre, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

De komolyan, betegesen féltem őt a férfiaktól, ha csak ránéz valaki és ez nekem nem tetszik már tiszta ideg vagyok és ütném meg a csávót. Ha pedig nem vagyok vele, akkor folyton azon rágódom, hogy hol van kivel és mit csinál...

De ő csak annyit mond, hogy próbáljak már meg bízni benne, és hogy csak engem szeret meg minden. Ez szép és jó, de én leginkább a pasikban nem bízom, mivel tudom, hogy vannak olyan gyökerek, akik bizony addig nyomulnak, míg meg nem kapnak egy lányt. (ezt tapasztalatból mondom, mert az osztályomban is van ilyen gyerek...) És ha nem vagyok vele és elkezd rá nyomulni egy ilyen kis féreg, akkor még csak meg sem tudom védeni, és ő hiába koptatja le, a gyerek addig fog próbálkozni, míg meg nem szerzi vagy így vagy úgy...és ha valami baja esne én abba belehalnék főleg azzal a tudattal, hogy nem tudtam őt megvédeni. Mit lehetne tenni?


2010. aug. 21. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Istenem. Mindenkit vissza lehet utasítani, olyan nincs, hogy addig nyomul ameddig meg nem kapja. Marhaság, akkor nem lennének működő párkapcsolatok. Ettől nem kell tartanod.
2010. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a csajt és menj vissza a Lego mellé. Nem való neked ez még. Ha így folytatod a csaj előbb-utóbb meg fogja unni.
2010. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Meg kell szokjad, hogy a barátnőd is ugyanúgy kell éljen, mint a többiek. Biztosan szeret Téged, és Te is őt, de ezt ne így nyilvánítsd ki. Szeresd úgy, hogy ne legyen szüksége arra, hogy ilyen nyomulós emberkékkel leálljon. Ha igazán szeret, úgyis le fogja őket koptatni. Adj neki egy esélyt, bízz benne vakon, és ha szeret, meglátod nem fog megcsalni. :))
2010. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jó!


Azt azért megemlítem, hogy a barátnőm egy gyönyörű lány...de tényleg! És mi van akkor, ha elutasít egy olyan valakit, aki nem szereti, ha elutsítják és mondjuk elkapja a parkolóban és...már a gondolattól is szétvet az ideg! :@

2010. aug. 21. 23:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit sok filmet nézel szerintem.
2010. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondod? :)
2010. aug. 21. 23:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Taken-t...az meg fog nyugtatni.
2010. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Láttam már...igen, az tényleg megnyugtatna! :)
2010. aug. 22. 00:01
 9/15 anonim ***** válasza:
De amúgy,miért vagy ennyire féltékeny a csajodra? Adott rá okot? Vagy sejtesz valamit?
2010. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem adott rá okot, semmi, csak egyszerűen féltem. Az a helyzet, tudod, hogy én nem vagyok valami vonzó srác, és őszintén szólva soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen lány szóbaáll velem valaha is...nem, hogy még elvisel engem lassan 3 éve. Szóval szerintem normáis dolog, hogy féltek egy ilyen gyönyörűű lányt.
2010. aug. 22. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!