Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindíg féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindíg féltékeny vagyok a barátnőmre, miért van ez?

Figyelt kérdés
a barátnőmnek/csajomnak több a fiú barátja mint a lány,és a közösségi oldalakon is sok kommentot kap fiúktól és úgy vettem észre h élvezi és ugyanúgy válaszol vissza nekik mint nekem,pedig én vagyok a pasija :S akkor mondott olyat is hogy a volt pasiját megcsalta,de azt mondta h engem nem csalt meg és nem is fog mert szeret.Hát én már nem tudom h igaz e mert látásom szerint nagyon elvan a fiúkkal és ez zavar :S
2010. nov. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:

1: EZEK SZERINT JÓ NŐ A CSAJOD

2: Ki a barátja? Te! Tehát kit szeret? Téged! Vagy ha már mégsem szeret, nem éri meg vele foglalkozni!


Ne agyalj rajta! Néha olyan dolgokat képzelünk bele, amik nem is igazak, de tönkretesznek...

2010. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem,pedig az utóbbi időkben úgy vettem észre h eggyes dolgokban hazudott nekem.ám kösz a választ :)
2010. nov. 28. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra h ha már rég félrebarátkozott, majd utánna azzal a szájjal smárolt veled amivel más répáját kóstolgatta te abból se érzel semmit. Ha az érzései nem változtak akkor a szemszögödből semmi se változott, pont ugyanúgy bújtok egymáshoz, pont ugyanúgy szeretitek egymást. Akkor meg nem tökmind1 h mit csinál? Vagyis csinálna ha csinálna, de még nem is csinál...
2010. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!