Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit lehet tenni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Tegnap elött úgy tudtam, hogy a párom dolgozni megy.. kissé furcsa volt, de oké, elhittem. Hazaért este 7kor és meséli hogy a szülei épp a szomszéd városban voltak ezért átment hozzájuk.. mesélte miket beszéltek stb.. ezzel nincs is semmi gond, csak megtudtam hogy nem dolgozni volt hanem alapból a szüleihez ment 230 km-re laknak tőlünk. arról volt szó, hogy együtt megyünhk majd, de becsapott. Nem értem ez mire volt jó.. ha közli hogy egyedül szeretne menni a szüleihez, egy rossz szavam nem lett volna. de hazudott, illetve elferdítette az igazat nem kicsit. rákérdeztem szépen nyugodtan hogy miért hazudott, és szinte válaszra sem méltatott..sőt még ő van megsértődve, nem tudom mire.. annyit mondtam neki hogy nagyot csalódtam most benne. Tegnap egy szót sem szólt hozzám, meg sem próbál semmit hogy megbékítsen.. gondolom neki ennyit ér az egész. Szerintetek ezt miért csinálja? hazudik nekem és akkor még ő van megsértődve. Komolyan nem tudom már hogyan és mit mondjak neki hogy ne begubózzon ilyenkor hanem mondja el szépen minek kell hazudozni. nem ez az első ilyen eset, mindig tagadta a hazugságát, de most a főnöke köpte be Nekem mert céges autóval ment és ezt nejm is tudja letagadni. néha olyan érzésem van hogy azért csinálja ezeket hogy megunjam és elküldjem, legyen oka elhagyni engem.
2013. márc. 4. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátod? Amúgy vannak ilyen notórikus hazudozok, lehet ö közéjük tartozik:)

Sajnos az a baj ha ö nem vevö,hogy megbeszélje veled ezt, nem tudsz mit tenni. Lehet el kellene gondolkoznod,h van e értelme igy vele lenni.

2013. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
33 éves. lehet hogy igazad van, mert ennyiszer hazudni.. nem vagyok az a balhés típus, sosem csesztettem semmiért, nem értem miért nem beszéli meg velem a dolgokat. amikor lebukik akkor mindig lapít és meg van sértődve. szeret ez engem egyáltalán? mert lehet az is színjáték. :(
2013. márc. 4. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen azért lehetne érettebb. Bár lehet tényleg más áll a háttérben. Mióta vagytok együtt?

Ennél rosszabb nincs amúgy, amikor valaki igy ellehetetleniti a kapcsolatot. Sajnos volt benne részem, szakitás is lett a vége.

2013. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
7 hónapja, együtt is élünk. nagyon sok mindenen túl vagyunk már együtt.. még nincs két hete hogy nagyon csúnyán összevesztünk és kishíján szétmentünk, akkor megbeszéltük hogy változtatunk. Ez nagyon jól ment de valahogy ez az őszinteség neki nem. Ha nem szeretném ennyire már elhagytam volna.:(
2013. márc. 4. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkoztál még párterápián? nagyon sok városban működnek ingyenesen is.
2013. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már erre is gondoltam.:) Nem tudom mennyire lenne vevő rá.. bár van egy sejtésem de ezzel mindent elmondana. Most mit csináljak? megint legyek én aki kezdeményezi a békülést illetve bármiféle kommunikációt? mert azt várhatom hogy ő bármit is tegyen.
2013. márc. 4. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkoztok beszélned kéne vele erröl az egészröl, higgadtan öszintén. Ha nem lesz változás, hosszútávon bele fogsz fáradni ebbe igy.
2013. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4körül haza ér, addigra megpróbálom összeszedni magam. ennek az embernek fogalma sincs mit meg nem teszek érte!:( mellette nagyon vissza fogom az indulataim. nyugodtan, higgadtan kérdezzek rá újra vagy kezdjem úgy a beszélgetést mint aki olyan nagyon megértő? vagy hogyan lenne célra vezetőbb?:(
2013. márc. 4. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá semmire, beszélj vele arról,h nagyon szereted öt, de el kell mondanod,h nem tud müködni a kapcsolatotok ha becsap téged. Teljesen higgadtan, kedvesen beszélj vele,h ne azt érezze betámadod. Ha ideges lesz, és felkapja a vizet, na akkor passz. Tudom mit érzel amúgy, és nagyon nehéz egy ilyen emberrel.
2013. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm.:)
2013. márc. 4. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!