Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megismerkedni egy idősebb nagyon gazdag férfivel?

Figyelt kérdés
Tudom, most jönnek a gyűlölködő válaszok, de nem tudjátok megérteni a helyzetem. Eddig gazdagok voltunk, de a szüleim eladósodtak, el kell adni a házunkat és kisebbe költözni, a kocsikat is el akarják adni és azt akarják menjek el dolgozni. De nem értek semmihez. Nem látok más kiutat a helyzetből, nem tudnék más színvonalon élni.
2013. márc. 4. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
Had közelítsem meg másik irányból a dolgot, téged az nem zavarna, hogy csak a tested miatt tartana el valaki?
2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Látom itt senki nem érzi át a helyzetemet, nem kioktatást kértem senkitől, mert a véleményem nem fog változni, de némi megértés jól esne. Nem azt várom, hogy a testemért szeressenek, hanem, hogy magamért, én úgy gondolom, hogy művelt és jól nevelt vagyok, meg tudnám állni a helyem egy üzletember mellett, és nem tartom kizártnak, hogy akár érzések is kialakulnának. Ti teljesen máshogy látjátok a helyzetet mint én. Nem eltartott nő akarok lenni és nem teljesen mindegy, hogy ki az illető, csak gazdag legyen. Számomra fontos, hogy legyen vonzódás azért és tudjunk beszélgetni is. Nem csak testi kapcsolatra gondoltam pénzért cserébe, nem k... akarok lenni. Miért kizárt szerintetek, hogy 2 ember között akár legyen szeretet vagy tisztelet kortól függetlenül?
2013. márc. 4. 21:35
 43/68 ASOT ***** válasza:

Csakhogy te nem vagy Hamupipőke! Akinek 1 éjszakára elég volt az üvegcipellő.

de sok sikert! Ha összejön akkor összejön és boldog leszel, hajrá!

2013. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg kérlek ha megsértettelek, nem sértőnek szántam a kérdésem. Pusztán a kíváncsiság mozgatott, mert sok nő egy "normál" kapcsolatban érzi úgy hogy ők csak a szexre kellenek. Elhiszem azt hogy értelmes, és jól nevelt vagy, a válaszaidból ez kiderült. Azonban nem túl elterjedt az amit te itt kérdeztél tőlünk, és úgy vélem ezért kaptál ennyi negatív választ. Hogy a kérdésedre is válaszoljak, az eliteb klubokban nézz körül. Sajnos nem járok ilyen körökben anyagi okok miatt. :)
2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy fogalmad sincs a való életről és rengeteg csalódás fog még érni emiatt. Egy életet nem lehet csakis másra támaszkodva leélni.Előbb-utóbb Te is rá fogsz jönni erre, csak még hiányzik az a bizonyos néhány pofon, amiből az itt válaszolók nagy részének (köztük nekem is)már kijutott és megtanultuk, hogy ha valamit el szeretnénk érni azért meg kell dolgozni. Hidd el, Te is sokkal többre fogod értékelni azt, amit a saját erődből érsz majd el, mint amit egy gazdag f@szi csakúgy elédvet!
2013. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 ivilicious ***** válasza:
100%

egy üzletember mellett nem az elvégzett iskolád fog megállni meg a nevelésed :))))

a szerelem kémia. egy hül.ye pics@ vagy.

én 19 éves vagyok, érettségivel, nulla családianyagi háttérrel ugyanúgy voltam üzletember mellett ( de nem azért,mert,hogy pénz, hanem mert így alakult), és hidd el, nem hülyék, NEVETNEK az olyanokon,mint te. érj el valamit,majd jön magától a szerelem, ami kémia, és nem az az alapja,hogy gazdag-e a pasi vagy nem.

2013. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 ivilicious ***** válasza:
92%

ja, és vigyázz le ne törjön a körmöd a büfés andragógia diplomáddal. hivatásos ingyenélőként nem fog összejönni, ha ez a célod.

ezt nem bírják megérteni a buta,burzsuj szonobok többsége (mert vannak okos gazdagok is..) ,hogy a pénz mindig megy, mindig kell egy tartalék, egy jó diploma, vmi jó végzettség, legyen mikor mihez nyúlni.

úgy látszik,te is a családod a buta gazdagokhoz tartoztatok, és jól elcseszték a nevelésed is,ha ennyire büdös a munka. remélem egy nap rájössz,mikor már mascarpone lightra sem jut csak vajas kenyérre :) !

2013. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:

Semmi esély rá hogy rendbe jöjjenek a szüleid anyagilag?

Rossz lehet megszokni a jót és most......

2013. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 ivilicious ***** válasza:
89%

és sajnállak, mert olyan szinten van az EQ-d, mint egy hodeklinek, ha neked ezt jelenti a kapcsolat.

ilyen fenntartásokkal max eg ezüst kanállal a szájában született pasi trófeája lehetsz, de úgyis kidob, mert megun.

az idősebbet nem fogod átverni :)

2013. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó áruld el a titkot, te mivel fogtad meg azt az üzletembert?
2013. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!