Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés

Van egy párom, de van neki egy öccse.

Mióta megkomolyodott azóta tetszik.

Külsőre és belsőre is.

De mi a fene, hisz barátom testvére!!!

Van, hogy álmodok vele, hogy egész közel kerülünk egymáshoz.......


Régebben volt, hogy egy szituációból kifolyólag közel voltunk egymáshoz és csak néztük egymást. Kicsit volt már bennünk alkohol.

Nem sok kellett, hogy megcsókoljam.


Tudom nem vagyok normális, de nem csalnám meg vele páromat. Az érdekelne viszont, hogy én mit váltok ki belőle.

Más fél évvel fiatalabb nálam, komoly kapcsolata még nem volt, csak 1 pár hónapos. Meg 1-2 kevesebb.


Normális válaszokat szeretnék, hisz nem csaltam meg barátomat, és nem is szándékozok.. csak az álmaim furák, és nem tudom hova tenni ezt az érzést felé.


2013. márc. 4. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez pont nem normális érzés,hiszen vonzódsz a saját párod öccséhez.Jelen van a gondolataidban,méghozzá elég intenzíven,ami már egy lépés a megcsalás felé.Szóval hiába tagadod,elég erősen a srác felé kacsintgatsz,aminek nem lesz jó vége.Vagy most térsz észhez,vagy szépen félremész idővel.Te tudod,mennyit ér Neked a kapcsolatod...
2013. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A gyerek részéröl normális. Közelében van egy dughato csaj, ráizgul. Részedröl kevésbé. Vszinüleg nem igazán szereted már a btodad, ha ezt komolyan gondolod.
2013. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldönteni mit szeretnél, tisztázd Magadban.

Nem a kor a lényeg, hanem az érzelmek döntenek és az eszed.

Ebben senki nem tud segíteni Neked. N

2013. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát kezdeményezni egyáltalán nem mernék, nem is fogok, mert nem csak 1 srác a "tömegből"....

A kapcsolatom nagyon sokat jelent nekem, nem csalnám meg soha.


Nem vagyok dugható... csak úgy dugható.

Ha lenne is valami, egyáltalán nem mennék bele olyan dologba. Meg aztán jóban vagyunk, "közel állunk" egymáshoz, már amennyire szoktak ilyen esetekben az emberek lenni. Dumálunk, ha úgy van, poénkodunk. Szoktunk csajokról dumálni, ha bejön neki valaki.


Tetszik.... lehet azért, mert testvérek és van hasonlóság közöttük.


Érzelmek, persze. De nem vagyok szerelmes, csak tetszik.

Páromat szeretem már 5éve!

2013. márc. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!