Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leadtam a színvonalból? Igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leadtam a színvonalból? Igaz volna?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, aki nekem nagyon tetszik, a barátnőimnek viszont egyáltalán nem. Én boldognak érzem vele magam és úgy gondolom, ez az, ami igazán számít, és nemaz ő véleményük, de rosszul esik. Azt mondják, leadtam a színvonalból és sokkal jobbat érdemelnék; olyanokat, mint az eddigi fiúim voltam. De miért szólnak bele? Én nagyon bírom őket, de milyen barát az ilyen?


Mondtam nekik: a szépség relatív, nekem ő szép. Ők viszont folyton ezt rebesgetik: jó csaj jó pasival, rossz csaj rossz pasival...és mi most egy rossz pasi-jó csaj páros vagyunk. Nekem akkor is bekön ez a srác, OK, teljesen más mint az eddigiek, de pont ezért! Ez az a különleges, ami megfogott benne, hogy nem az a tipikus menő csávó...


Voltatok már hasonló helyzetben? Mit mondjak a barátnőimnek? Nem akarom megszakítani velük a barátságot.


18/L



2013. márc. 4. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Na és ha leadtál a színvonalból, akkor mi van?

Én is hasonló helyzetben vagyok, ha összehasonlítom a párom az exemmel, hát nagyon durva különbség van köztük.


Én is látom, nem vagyok vak. Csak nem érdekel. Bőven kompenzálja mással, és ez a lényeg :)

2013. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress más barátokat! Ezek h*lye p*csák, már elnézést.

Ha számodra Ő szép, neked tetszik, te szereted, akkor nem adtál le semmiből.

Nálam is előfordult már olyan, hogy nem egyezett az ízlésünk a barátnőimmel egy pasit illetően, de soha nem mondtak nekem ilyeneket, és én sem lennék képes ilyet mondani nekik. Aljas, felszínes gondolkodás, amit a te barátnőid nyomatnak. :S

2013. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szívfájdalom nélkül kitörölném az életemből az ilyen "barátnőket". A szomorú hír az, hogy ezek a lányok nem a barátaid, hanem az álbarátaid. Az igazi barátok építenek, erőt adnak, biztatnak, nem pedig kárálnak, bírálnak, meg rongálnak. Bocs...
2013. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen gyerekes gondolkodású,rosszindulatú,irigy,éretlen csitriket soha nem nevezném a barátnőimnek.
2013. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"sokkal jobbat érdemelnék; olyanokat, mint az eddigi fiúim voltam"

-miért csak voltak?

2013. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!