Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy egyedül is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egyedül is szar és párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés

Ha van valakim mindig egyedül érzem magam, ha meg nincs akkor meg főleg..

Sőt alig tudom elviselni a másikat ha mellettem van.

az utolsó 2 barátnőm már azt se tudtam miért van az elsővel 7 hónapig voltam együtt(szerettem de mindennap veszekedtem vele) a másikkal meg 1(a beszélgetésen kívűl más nem működött valami jól) és ennek a kettőnek semmi értelme nem volt a keféléseken kivűl részemről. A többi meg szóra se érdemes

Mégis folyton rossz kedvem van folyton egyedül vagyok bármerre megyek 1 dül megyek, és ez azért is érdekes mert nagyon sok embert ismerek és ők is engem de mégis mindig ez van. Minden nővel úgy jöttem eddig össze,hogy pl: leszoptak egy discoba aztán kész nem is igazán szerettem őket meg ők se engem max azért voltunk együtt mert jól nézünk ki együtt...legalábbis ezt éreztem

Olyan mintha nem is élnék csak csinálnám amire be vagyok "programozva" más is érezte így 20/f



2013. márc. 4. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert te tipikusan az az ember vagy, akinek semmi sem elég jó.
2013. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
100%
1-esnél a válasz!
2013. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ájszíjú ***** válasza:
100%
Jól mondja a kettes!
2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert elégedetlenkedsz ahelyett, hogy élveznéd amid aktuálisan van
2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod, nem csak a másikkal van a baj, hanem veled is. Sajnos ez így van. Kicsit az írásodból úgy tűnik, mint aki nem lenne tisztában se önmagával, sem azzal, hogy valójában mit is szeretnél (milyen barátnőt,hogy képzeled el a párkapcsolatokat). Változtatni sosem késő. Ne úgy érezd,hogy be vagy programozva, ébredj fel és változtass. Magától sosem fog eljönni a változás, ha ennyire mást szeretnél.
2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 3-as.
2013. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

17:55 pontosan.

azt sem tudom mivan velem.

és azt sem tudom miben kéne változtatnom.

2013. márc. 4. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pl egyéjszakás dologból esélytelen normális kapcsolatot kialakítani.
2013. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyedül tök jó! Ennyi.
2013. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 fospuska ***** válasza:
a szomszéd srác így jött rá,hogy valójában meleg.
2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!