Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy valakinek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy valakinek ennyire kettős jelleme legyen?

Figyelt kérdés

Először is: nem írtam rossz fórumba ezt a kérdést, mert arról a lányról van szó, akibe nagyon szerelmes vagyok már egy pár hónapja.

Annyi lenne csak a gond, hogy egyszerűen nem tudom eldönteni róla, hogy ő érez-e egyáltalán bármit irántam. A suliban ugyanis egy nagyon csendes lány, van pár jó barátnője, nagyon nem a társaság középpontja, és egyáltalán nem az a személy, akit állandóan csak az érzései és a gondolatai vezetnek bele a vakvilágba (egyébként én sem vagyok egy ilyen típus). Egyszer régen viszont voltunk valami külsős programon pár emberrel, ott azonban teljesen más arcát mutatta, szinte már túlzottan is odadobott a hangulatnak. Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek ti is valaki olyat, aki az ő tulajdonságaira nagyban hasonlít? És egyáltalán érezhet valamit irántam, csak mert a hétköznapi viselkedése alapján semmi nem utal erre, de másokkal is ilyen. Nagyon érdekelnének a válaszaitok! :)

Bocsi hogy kicsit hosszú lett. 17/F és 17/L, évfolyamtársak vagyunk


2013. márc. 4. 17:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy apró jelek mintha utalnának arra, hogy esetleg számára sem vagyok közömbös: órákon néha sokáig néz rám, meg mintha valamiért úgy érdekelném őt. Bár aztán lehet hogy csak a túlzott reménykedés beszél belőlem...
2013. márc. 4. 18:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan értelemben normális hogy én is homlokegyenes más vagyok élőben, mint amit az irásaim alapján kikövekeztetni lehetne :)

Olyan értelemben persze, hogy az elveim ugyanazok de a beszédstilusom pélfául teljesen más :)

és a hozzáállásaim a dologhoz is változó. Mivel interneten könnyü okosnak lenni az életben annál nehezebb olykor.

2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!