Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ellaposodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ellaposodnak a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Lehet velem van baj, de ahányszor, leülök egy csajjal beszélgetni, egy idő után nem tudunk már miről beszélgetni, ellaposodik az egész, már nem merek randizni , emiatt sem, mert unalmasnak tartanak, de egyszerűen nem jut eszembe semmi, hogy mivel tudnám feldobni a beszélgetéseket...

van sok ismerősöm aki éjjel nappal dumál csajokkal...nem értem, a hülyeséget beszélik egész nap? ugyanaz a téma, sokszor kivesézik?

segítsetek...18/F


2013. márc. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

nem csak rajtad múlik, a csajon is

ha csak az egyik fél tud beszélgetni a másik nem, az ezt eredményezi,

nyugi később korban is így lesz, főleg akkor van gond mikor egy szaval válaszok jönnek, szóval nem lehet ilyenre készülni hidd el N

2013. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egymásra hangolódva vagy valamelyikőtök nem elég érdekes személyiség. Olvass, nézz jó filmeket, sportolj, találj ki valami új hobbit magadnak és máris lesz miről beszélni. A legutóbbi randimon én például több mint öt órát dumáltam végig egy eszméletlenül aranyos lánnyal, pedig eredetileg csak egy-két óráról volt szó, de előkerült egy csomó közös érdeklődési terület és persze a jó humorra is szükség van (a folytatás nem publikus :D). A lényeg, hogy gyakorolj sokat, beszélgess minél több lánnyal, akár randin, akár csak úgy és egy idő után már elég laza és bőbeszédű leszel ahhoz, hogy ha egy kicsit is fogékony rád a csaj, bármennyi ideig kellemesen érezzétek magatokat egymás társaságában.
2013. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hó hó hó, tévhitben vagy, nem veled van a baj.


Az első legfontosabb amit megtanított nekem az élet ilyen témában:


1. Egy jó beszélgetéshez KÉT ember együttműködése szükséges. Hiába szakadsz meg, kérdezel róla mindent (mert az emberek szeretnek magukról beszélni), ha félmondatokkal válaszol, vagy nem kérdezi meg ugyanazt. Akkor fel is akaszthatod magad, az se fogja meghatni.


2. Nem mindig jó az, ha valaki folyamatosan beszél. Most gondolkodj csak el, neked nincs olyan ismerősöd, akinek folyamatosan be nem áll a szája? Gondolom van, és kellemes hallgatni folyamatosan a szarságait? Nekem volt olyan csajom, aki nem beszélt... KELEPELT. Borzasztó volt!



A lényeg, hogy 2 ember kell hozzá, és akivel nem tudsz beszélgetni, azt inkább hagyd a fenébe, mert mondom megszakadhatsz, ha nem akar partner lenni benne.

2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: persze volt olyan hogy egyik csajjal elmentünk sétálni , kb 2,órát sétáltunk, és maximum 3-5x kérdeztem és ő bőven kifejtette, de úgy hogy az én véleményem leszarta...persze ez sem jó, de az a legnagyobb bánatom, hogy nem találok olyan lányt akivel normálisan lehet beszélgetni, úgy hogy ne kelljen 1 óra után azt mondanom, hogy ....-Ez nem fog menni....
2013. márc. 4. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is írták, két ember kell a beszélgetéshez. Én se vagyok az a nagydumás, néha én is szorongok még a sima beszélgetésnél is, de ha jó a "partner", akkor megoldódik a helyzet. Akkor van gond, ha a másik fél is ugyanilyen. Ha érdekled a másik embert, akkor ugyanúgy kérdezősködni fog rólad. Vannak a nagyon szorongó, önbizalomhiányos, félénk emberek, na velük aztán nagyon nehéz. Egy baráti találkozóm volt egy csajjal, ő ilyen típus, hát mit ne mondjak... Igaz, hogy előtte évekig sokat beszéltünk msn-en, meg hogy élőben minden más, és nyilván ő is jobban stresszelt, de ez az egész visszahatott rám is, így aztán egy idő után én is azt kezdtem el érezni, hogy nem vagyok érdekes, nem vagyok elég jó, pedig lehet, hogy szegény csak annyira gátlásos, hogy nehezen tudott beszélni. Sok minden lehet egy ilyen dolog mögött. Egyébként nem minden lánynak jönnek be a folyton beszélő fiúk, igaz, az ilyenek jobban el tudják adni magukat, amíg aztán az esetek többségében ki nem derül, hogy milyen üresség van a felszín alatt.
2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!