Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen mit tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
folyton féltékeny vagyok a barátnőm haverjára mert az többet akar tőle, meg a barátnőm is eléggé flörtölget vele, egyszer megcsalt vele régebben (csók) és ha felhozom a témát mindig leolt és én vagyok a hibás mert féltékeny vagyok és a srác pártját jobban fogja mint az enyémet :S szerintetek? 22/F
2013. márc. 6. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Akár bízhatnál is benne...
2013. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nehéz bízni úgy ha azt olvasom miközben velem alig beszél másik pasinak oda írja többet érez mint barátság...
2013. márc. 6. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát...ha a bizalom egyszer kártyavárként összeomlott, elég nehéz újra felépíteni.... Nem lehetetlen, de nehéz. Ritka hogy valaki teljesen megbocsássa, elfeledje a múltbéli sérelmeket.


Ha bízol a párodban akkor tényleg bízz benne, és ne keresd az okokat a féltékenykedésre, ne lesd folyton hogy mit csinál a barátnőd azzal a másik fiúval...stb


Ha meg nem nagyon megy ez a bízás dolog, akkor érdemes lenne fontolóra venni a szakítást. Mert úgy nincs értelme egy kapcsolatnak, hogy az egyik fél folyton bizalmatlan, gyanakvó. A túlzott féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot.

2013. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"egyszer megcsalt vele régebben"


Na ezek után kellett volna lapátra tenni. De örökre. Esetleg adni egy 2.esélyt, de a másik csávó részleges vagy teljes ignorálásval. Nem jött össze, szerintem meg fogja tenni mégegyszer. De akkor ne habozd kidobni. Ja és ne lepődj meg.

2013. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"többet érez mint barátság" ?


Nem értem mit keresel még mindig a lány mellett... de tényleg.


(előző voltam)

2013. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, ennek a dolognak már rég vége, csak a lány neked szánta azt a feladatot, hogy ezt kimondd.
2013. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok, :/ nem vagyok egy don huan van egészséges egom, de azért sok más pasi jobb mint én, ha én megszerzek valakit nekem azért keményen megkell küzdenem hogy az enyém legyen, így voltam vele is, 2 évig futottam utána
2013. márc. 6. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:

"2 évig futottam utána"


Te az nagyon sok.Ha fél évig nincs semmi eredménye az "utána futásnak" akkor inkább hagyni kellett volna nem?


Nekemis van egy cimborám aki most 1 éve fut egy csaj után... És mindig mikor mág le akar állni kap valami tök jelentéktelen "jelet" és folytatja az agyatlan utána futást. Na ez a csaj pont olyan aki mindig elhagyja a tárcáját és haveromnak "kell" pénzt adnia neki... Mikor viszont haver akar valami "magasabb szintű" programot akkor a csaj mindig "beteg", halott nagymamájátkell látogatnia, hajat mos, nem ér rá... Havert meg fosztja kifelé módszeresen. És nem gazdag srác velem van egyszinten pénzügyileg. De már ott tartunk, hogy a hétköznapi tárgyait akarja eladni "bárkinek" - potom pénzért is akár. Egy dolgot én i vettem tőle - na nem kihasznlásból hanem mert nem hagyhattam kárba vészni egy ilyen ereklyét... És ha visszatér az esze és vissza akarja kapni visszaadom neki... Nem ér ennyit egy ribi, hogy az ereklyéket eladja miatta.

2013. márc. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megértem, én úgy voltam hogy akárhányszor közel engedett magához a 2 évbe utána mindig elküldött egy faszi miatt és utána visszajött hozzám hogy engem szeret :S
2013. márc. 6. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:
ez valami ismerős sztori..
2013. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!