Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy testépítő lány találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy testépítő lány találhat magának párt?

Figyelt kérdés
srácok milyenek találjátok őket , én még jelenleg fitness kategóriába tartozok
2013. márc. 6. 13:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyobb nálam a lány akkor jöhet. :D
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha fitneszes model kategóriában van akkor igen.Én csak ilyen lányokkal akarok ismerkedni,csak nem nagyon találok ilyen lányokat a teremben lent mert vagy későn vagy korán járok edzeni.

Kérdező ha te a nőies fitnesz kategória vagy akkor szívesen megismernélek,hátha valamit kihozunk belőle.


Egy testépítő 25 éves pasi.

2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Biztos fog találni ő is, persze valószínűleg nem az intelligenciájáról lesz híres a srác.

Bár mondjuk szerintem ez a nőknél elég gusztustalan kinézetet eredményez egy idő után.

2013. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó megint ez a sztereotípia.


Én például programozással foglalkozok és szoftverteszteléssel,beszélek angolul eléggé jól és tanulom a franciát,németet.Kedvenc témám a matek,objektum-orientált fejlesztés.

Na általánosíts,miért ne lenne híres az intelligenciájáról?Őszintén?Hány komolyan sportolót ismersz?


Nézd meg őt:

[link]


Saját informatikai cége van,angolul perfekt,Adatbázis fejlesztéssel is foglalkozott.


Aki jól néz ki miért ne lehetne intelligens is?hmm?


Elárul akikkel eddzek haverjaim a legtöbb mind okos és ügyes,egyik edzőtársam szintén programozó,a másiknak kint van menő vállalkozása 3 menő verdája van.

Szóval nem úgy van az ahogy mondod.

2013. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy találhat.


Én például nem igazán tudnám olyan lánnyal elképzelni magam, aki nem sportol.

Én is hobbi szinten testépítéssel foglalkozom. Heti 4-5 napot lent töltök a teremben. Elég nagy súrlódások lennének közöttünk emiatt. Ő nem fogadná el, hogy "a sport fontosabb, mint ő".


Tehát mindenképpen van ilyen srác, csak meg kell találnod azt, aki hasonlóan gondolkozik, mint te, hasonló az értékrendje, mint neked.

2013. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Miért ne találhatna?

Szerintem szépek az izmos lányok. 'Fitness' vagy 'testépítő' kategória egyaránt.


24F

2013. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Istennők, meseszépek, álomnőnek tartom őket csak sajnos nem ismerek ilyen kaliberű nőket pedig úgy örülnék ha végre valaki átérezni a testépítés gyönyöreit velem és megértene engem és a rengeteg munkám, na jó elég a nyáladzásból :D Rendkívül vonzóak és tisztelem őket én bármikor nyitott lennék megismerkedni egy hasonlóval viszont nem elég az h fitneszezik belső erényeivel is el kellene varázsolnia :)
2013. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ÉN NAGYON ODA VAGYOK AZ IZMOS TESTÉPITŐ NŐKÉRT, MINÉL TŐB S KIDOLGOZATABB IZOM ANÁL SZEXIB
2013. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én pl oda vagyok az izmos nőkért. Szerintem nyugodtan lépd át a határt ha szereted csinálni. Rajtam kivűl még sokan vannak akik izmos hústorony lányokra buknak. ha szétnézel én is ép ilyet keresek. Nem csak a szép formás izmos test miatt de azért is mert hatalmas akarat erő s kitartás is van mögötte.
2014. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
csak találnod kel olyat mint aki pl olyan mint én (vanak ilyenek) kik izmos hustorony nőkhöz vonzodik s életmodját is elfogadják étkezés + napi 10 órás gyurásai
2014. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!