Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, nagyon szeretnék vele összejönni, de nem merem megmondani neki mit tegyek?

Figyelt kérdés
ő 14 én meg 13 mit csináljak?Nem merem megmondani neki hogy szerelmes vagyok belé.Van néhány közös pontunk minden nap köszönünk egymásnak beszélünk is néha de nem tudom hogy mondjam el neki.

2013. márc. 6. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Eloszor beszelgess vele de jo sokat.pl facebookon;) meselj el neki mindent pl h milyen volt a napod.kerdezd meg tole h mirol mi a velemenye;)
2013. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a rendes választ de ő öregebb mint én 6.o vagyok ő meg 8.o
2013. márc. 6. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
ne mond el neki. Megijedne így ismeretlenül ha rárontanál.hívd el inkább valahová.
2013. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ismer barátok vagyunk!
2013. márc. 6. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el mekizni:D;)de komolyan..mi is "annak idejen" (2 honapja:D) szinte mindig mentunk mekizni es az tenyleg jo hely volt;)
2013. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
őő nincs meki a közelbe max szolnokon :( mit tegyek amúgy köszi a sok jó választ!
2013. márc. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!