Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. Átvert és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Átvert és mégse múlik. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
(Az átverést ne úgy értsétek hogy megcsalt vagy ilyesmi csak na mindegy ez hosszú.)
2008. jún. 8. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sírd ki magad, majd elmúlik lassan. Jobb megoldás nincs ilyen helyzetre.

Az élet megy tovább, te is előbb-utóbb találsz majd hozzád való társat, akibe újból szerelmes lehetsz.

2008. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy?? Felejtsd el, majd lesz más:) Fel a fejjel!
2008. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyeség, sose lesz más :( Legalábbis nekem nem volt/van :S
2008. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. :) Én úgy gondolom igaziból sose felejtem el, mert amit már egyszer valaki meg tudott adni nekem azt máskor is megtudja/ki tudja hozni belőlem.Azért köszi a bíztatást.
2008. jún. 8. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
El fogod felejteni, csak idő kérdése, én is voltam ilyen helyzetbe, legszivesebben meghaltam volna, azt hittem nem tudok nélküle élni. De hát itt vagyok, és már alig emlékszem rá :)
2008. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Engem is taccsra vágtak jó időre. Aztán találtam jobbat, és rájöttem, hogy nem érdemes sírni a régi után...
2008. jún. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan jobbat talalsz ,es nagyon boldog leszel ...en 2 evig sirattam valakit aki meg sem erdemelte ,aztan most ujra szerelmes vagyok
2008. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gondolom a kérdés óta, hogy „Most mit csináljak?” elhalványult benned a kínszenvedés, és rájöttél, hogy semmit nem kell tenni a dolgok rendbetételéhez. Minden megoldódik. Ha ez nem így van, és folyamatosan a megsemmisülés érzése kerít hatalmába, ideje lenne összeszedni a gondolataidat, hogy rendezni tudd az érzéseidet. Tedd fel bátran a kérdést, és válaszolj magadnak hogy senki ne hallja. Valóban átvert? Vagy a csalódottság érezteti ezt...Ha átvert, miért tette? Volt-e oka rá...És miért akarsz tenni ellene, vagy érte? Ha nem kapsz választ magadtól, kérdezd Ő-t. Ne hagyd hogy falak maradjanak köztetek, mindig bánni fogod. Majd a szeme válaszol a tekintetedre, s aztán csak annyira szeresd, amennyire megérdemli.
2008. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, valóban átvert, de volt oka rá. Mikor próbáltam tudtára adni az érzéseimet, teljesen bediliztem. Mindenhol ott voltam, fontoskodtam, megjátszottam magam. És tulajdonképpen utáltam azt a valakit akit csinált belőlem. Mindennek már lassan 2 éve. Szerelmes nem vagyok már...azt hiszem. Vagyis hát én úgy gondolom azért gondolok még mindig rá mert még nem jött senki más az életembe.
2008. szept. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!