Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem tudja elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem tudja elfelejteni a volt barátnőjét! Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak vele, én látom, hogy szeret, de azt is tudom, hogy őt jobban szerette, és én jobban szeretem őt, de mindig a fejemhez vágja, hogy engem sosem fog úgy szeretni, mint a volt barátnőjét, és azt is mondta, ami nagyon szarul esett, hogy bennem nem találja meg azt, amiért őt szerette, és nem tudom, hogy mit tegyek! Szakítsak vele?

2013. febr. 22. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal szakítanék. Az ilyen rohadjon meg egyedül, ez a véleményem.
2013. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fazekas_9 válasza:
nem tudom mikor szakítottak a csajal adj meg neki mindent és nem fog mellőled tágulni az biztos és jobban is fog szeretni 21/F
2013. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen őszinte véleményekért megy a zöld kéz! És köszönöm! :D
2013. febr. 22. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak is köszi :S
2013. febr. 22. 13:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár én már megtettem mindent, ami tőlem telik, és mégis... :S
2013. febr. 22. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyeneket mond és neked az első dolgod nem az, hogy hasta la vista-t mondasz, hanem idejösz irogatni ?:O Dobd ki de azonnal!
2013. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy az ilyen kis ratyi megnyilvánulásokat nem szereted, ezért lelépsz és magára vessen.
2013. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!