Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leküzdeni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Mikor a barátom elmegy valahova bulizni, mindig görcsbe rándul a gyomrom, hogy mi lesz ha történik valami. Több mint másfél éve vagyunk együtt, és kapcsolatunk elején(1,2 naposan)egy buliban nagyon lerészegedett és smárolt egy lánnyal...ezt megbeszéltük és, mivel még nagyon az elején voltunk nem is vettem neki nagy figyelmet. Tudom hogy nagyon szeret, és érzem is h nem csalna meg meg semmi ilyen, de ha elmegy pl házibuliba, eszebe jut h mivan ha megint megtörténik? Mindig bennem van ez az érzés :\ nem tudjátok hogyan küzdhetném le?
2013. márc. 7. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem elég furcsa, hogy egy ilyen hosszú kapcsolatban még mindig egyedül jár el bulizni. Miért nem vihet magával?

Nem azt mondom, hogy sose menjen el egyedül, de azért a rendszeres egyedül szórakozás nekem kicsit idegen.

Egyébként vagy megbízol benne, vagy sem. Nyilván a régi dolog miatt ez nálad nehezebben megy, teljesen megértelek, én is így éreznék, de mondjuk én sosem voltam olyan helyzetben, hogy ha volt barátom, az nélkülem akart volna eljárni bárhova is...

Beszéld meg vele, hogy ez téged zavar és találjatok rá közösen megoldást. Mert ezt egyedül te nem fogod tudni megoldani, ez az érzés mindig ott fog motoszkálni benned, ahányszor egyedül hagy téged egy ilyen buli alkalmával.

2013. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ivilicious ***** válasza:
ja, mi az,hogy mindig egyedül...?!
2013. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
érzed, hogy nem csalna meg??? :)) Te jedi vagy? Astra, taníts mester!
2013. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon ritkán jár el bulizni, azt is max haverokkal iszogatni. ekkor nincs is ilyesmi érzésem. mindig megkérdezi h szeretnék e menni, ritkán megy egyedül :)

de akkor is bennem van..

2013. márc. 7. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
menj el vele te is!
2013. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!