Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én ezt már nem bírom. Máár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem bírom. Máár azon vagyok, hogy öngyilkos legyek. Segítség?!

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk a barátommal...nagyon, de nagyon szerettük egymást, jártunk 7 hónapig, de tönkre tettem a dolgokat és szakított...most egy hónap után újra felvettük a kapcsolatot...mondta, hogy talizhatunk meg elmmehetünk majd bulizni is meg stb...de olyan lett a pasi, hogy minden csajt meg akar dugni aakit csak tud és ma is nála alszik egy lány, mert hallottam egy telefon beszélgetést és pont azt beszélte valakivel, hogy van-e otthon óvszer....ez nekem nagyon fááj :((( imádott engem és most ez lett, mert nem bíztam benne...:((( nagyon szeretem és vissza akarom kapni, ha nem akkor inkább meghalok :((( segítség mit tegyek?:(( 18/L
2013. márc. 7. 14:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
felejtsd el.Fiatal a pasi is,és ki kell h élje magát,tudom hogy szarul hangzik,de ritka h ennyi idősen egy srác megmaradjon a barátnője mellett.Most jobb lenne ha összejönnétek megint és a hátad mögött csalna??Gondolom nem.Vedd lazára,lássa hogy jol érzed magad nélküle is...4 milliárdan élünk a földön,csak akad egy normális pasi még rajta kívül:)
2013. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
épp most mondtam meg neki, hogy még mindig szeretem :(
2013. márc. 7. 14:47
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A hím életkoráról nem történt említés.
2013. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy leszel öngyilkos.. Az első komoly kapcsolatom utáni szakítást mindenki ilyen borúlátóan éli meg, de majd belátod, hogy az élet megy tovább és majd jön más. :)

Fel a fejjel! :)

2013. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ő a 3. pasim...nagyon szeretem am 18 éves ő is
2013. márc. 7. 14:49
 6/24 anonim válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ez, hogy "meghalnék"...mi lenne a családoddal? a barátaiddal? azokkal akik szeretnek? Ilyen pedig biztos van...Mindig jön más, pár év múlva már csak emlékként gondolsz majd rá. Most oké, hogy magad alatt vagy, de az idő mindig segít. Ráadásul tanultál is ebből a dologból..nem fog megállni a világ emiatt.:) Kitartás!
2013. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lennél eldobnod magadtól az életedet egy gyökér miatt...Senki sem ér annyit.
2013. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

a női idiotizmus újabb mintapéldánya.


amúgy öngyilkosság témában tettem fel kérdést még hajnalban. mondhattok véleményt róla, nem akarom ide is leírni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Pasi miatt megfordul a fejedben az öngyilkosság??? Te még igencsak kislány vagy. A párkapcsolaton kívül még sokminden másból áll egy ember élete, sőt pasi is sok van még. Ilyesféle kijelentésekhez még kimondottan fiatal vagy. Az életcélod, tanulás, karriered, álláskeresés, jövőd --- inkább ezekkel foglalkozz.

Egyébként meg honnan tudod, hogy téged nem csalt meg míg együtt voltatok?

25/N

2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Elhív bulizni, hogy előtted csajozhasson?! Na az is szép...

Ezt ti tudjátok, hogy mi volt az a nagy hiba, és hogy jogos volt e a bizonytalanságod, amiért szakítottatok. Bocsáss meg h ezt mondom, de ha állandóan azon nyavajogtál, hogy hol, kivel, és miért volt, akkor nem csoda h ezt tette.


Amúgy nagyon fiatal vagy még, jobb lesz ha továbblépsz, és -legalább amég el nem múlnak az érzéseid- nem találkozol vele, mert az csak fájni fog.

2013. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!