Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Nyár elején a barátom (akkor még nem volt az), meg a legjobb haverja megismertek egy csajt, és azóta egyszerűen minden róla szól, hogy ő mennyire szép, mennyire jó fej, micsoda humora van... A barátom haverja ráadásul össze is jött vele, és az a csaj azóta minden programon ott van, és már kezdek besokallni tőle. Szerintem én is szép vagyok, de mellette egyszerűen annyira rondának érzem magam, ő az a tipikus tökéletes lány. Mit csináljak?? Na meg ő a társaság középpontja, jön a csodás történeteivel, vicceivel és mindenki odavan érte... A barátom is! Folyton bókol neki, és ha a csaj valamiért még sincs ott a társaságban, akkor is őt dicsérik meg emlegetik folyton, már elegem van! Gondolom ha én nem vagyok ott, a barátomnak is vannak pikánsabb megjegyzései...

Most mit csináljak? Azt csak nem mondhatom, hogy ne menjünk sehova, ha ott ez a lány... mert igazából nem lenne okom utálni, nem is tudnék mire hivatkozni, mindig kedves velem, sok dologban hasonlít az érdeklődésünk is, szóval látszólag nincs rá okom, hogy ne kedveljem. Hogyan hozzam ezt fel a barátomnak? Meg amúgy is, hiába mondanám neki, attól még ugyanúgy bejönne neki ez a csaj... :(

Mit csináljak?? Teljesen tönkre vágja az önbizalmam!!

21L


2013. márc. 7. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Pedig el kell mondanod a barátodnak őszintén,hogy ez Téged eléggé zavar,és aláássa az önbizalmadat,mert úgy érzed,mellette háttérbe szorulsz.Ha ezek után is ugyanúgy viszonyul a csajhoz,ott már gond van.
2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a csajjal van a gond, hanem a barátodba vetett bizalommal. Ülj le a barátoddal, és mond el neki mi a gondod. Beszéljétek át a dolgot.
2013. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De az egy dolog, hogy akkor már nem fogja többször dicsérni, de magában még úgyis azt gondolja, hogy micsoda jó csaj... meg milyen jó fej, laza... tudom, hogy nagyon irigyli azt a haverját, amiért neki ilyen barátnője van. És gyakran fel is hozza, ha mondjuk megsértődök valamin, hogy bezzeg az a lány erre mit lépne a sértődés helyett...stb

És az ilyenek annyira rosszul esnek! Én nem tudom ennyire lazán venni a dolgokat, hamar kiborulok, dehát szerintem ez a normálisabb, nem az, hogy ők meg mindent elintéznek egy viccel vagy valami... ez se normálisabb dolog.

2013. márc. 7. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a jófej csaj köben egy kibírhatatlan hárpia a pasijával.
2013. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ilyen hárpia típus lenne, a csaj barátja az egyik legjobb haverom, és még egyetlen rossz szót se mondott róla, még sose veszekedtek például semmin... de az megint más, mert abban a kapcsolatban a srác is olyan, mint az a lány, ők tényleg lazán veszik a dolgokat, folyton vidámak, nevetnek, dehát ez valahol két emberen múlik, én se akadnék ki sokszor, ha a barátom is máshogy viselkedne. És persze én is irigylem a kapcsolatukat, jó nekik, de azért eszembe se jutna, hogy azt a srácot ennyire dicsérgessem, meg hozzá viszonyítsam a barátomat.. :/
2013. márc. 7. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

BESZÉLD MEG A PASIDDAL! Miért fél mindenki a kommunikációtól? Ezen múlik minden kapcsolat 80%-ban.

A másik ötletem amit még javasolok, hogy akkor tedd magad oda jobban főleg a szexben, légy vadabb és odaadóbb. A jó szex nagy befolyással bír.

2013. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát csak miután az egész este erről a csajról szól kinek van kedve odaadóan szexelni?
2013. márc. 7. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ott b@szki! Jobbat nem tudok, akkor már talán észhez kap. Ha nem mutat sajnálatot akkor meg helyesen döntöttél és jobban is jártál. Kész.
2013. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D'a ***** válasza:
hagyd ott...menjen a francba..
2013. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!