Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázkodás lenne ez nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázkodás lenne ez nekem?

Figyelt kérdés
Barátommal tegnap összekaptunk tiszta hülyeségen,amit én kezdtem..Elküldtük egymàst egy melegebb éghajlatra..Hirtelen olyan ideges lettem,hogy fb-n le is vettem a kapcsolatot,egy szót se szóltam,hogy szakitok vele... De ahogy làttam ki is röhogtek.. De én csak szenvedek a sajàt hülyeségem miat..Legszivesebben bocsànatott kérnék ès megprobàlnék újra összejönni vele...De tudom ,hogy elküldene a ... oda ahova megérdemlem... Mit tegyek?:-\
2013. márc. 7. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te kezdted a hülyeséget akkor illik neked is befejezni.
2013. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Legyél okosabb...

Na persze mondani könnyű,mi?

Talán beszéld meg vele.HA nem megy,itt is akad neked más.

2013. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De olyan szánalmasnak érezném magam,hogy megalàzzam magam... A hülye büszkeségem...
2013. márc. 7. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a büszkeséged választod az állítólagos szerelmed helyett, akkor a kérdés el is döntve. Ne keseregj tovább.
2013. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, megalázkodás, de okkal. Ha ugy érzed, hogy az eddigiek miatt belefér egy bocsánatkérés, tedd meg elsösorban önmagad miatt. Ha elküld, vedd tudomásul, szépen köszönj el. Következö kapcsolatodban jusson eszedbe, hogy ne te legyél a hülye.
2013. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom 15-nél te sem vagy idősebb.
2013. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!