Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év 1 hónap után szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év 1 hónap után szakítottunk. Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
1év 1hónapig voltúnk együtt a barátnőmmel :/ és voltak konfliktusok sokszor. és 1x már szakitottúnk mert adtunk egymásnak esélyt.. de most nemtudom mit csináljak? mit csinálhatnék?? voltak olyan napjaim ,hogy mindig megkértem hogy suli után hivjon fel,meg ha haza ért akkor is :/ és ez ugye nem tetszett neki a sok sms miatt is meg minden :S meg is értem ,mert végülis kételkedtem benne ebben igazat adok neki:/ de mikor eljön hozzánk a 7végén minden olyan mint a mesében :O nem veszekedünk jól megyvagyúnk! de én meg igértem neki ,hogy abba hagyom a hülyeségeimet,nem hivogatom egyfolytába,nem irok sms,t meg nem kérem meg hogy hivogasson ! és az a helyzet,hogy azt mondta neki szabad tér kell! jó 7végén megbeszéltük megigértem neki..péntektől most hétföig nem kerestem,nem kértem meg hogy hivjon meg semmi,azaz hétfőn este kérdeztem tőle hogy igy megfelel-e mondta igen !na de kedden már tök nem volt hangulata,és tök fura volt...nem irt semilyen <3et ami nem annyira probléma de annyira szeretjük ,azaz szerettük nemtudom egymást hogy közbe irtuk! és ő már kedden elkezdte én ezt türtem h picit le kezelő volt... szerdán viszont már tulzásba vitte és bedühödtem..küldtem neki 1 csomó sms-t amit utál meg hivogattam :/ tényleg ,rájöttem hogy az is lehetett a baj,hogy sokat beszéltünk egy nap? mert minden nap sokat beszéltünk :S mit tehetnék? ha ma szakított velem,azért mert elege lett mindenből hogy ilyen vok miközbe mindent megtettem hogy megoldódjon :/ sajna tudom hogy szive mélyén szeret még,de olyanokat vágott a fejemhez hogy nem szeretlek,hogy gyülöllek meg ilyenek amit a nők szoktak mikor meggondolatlanúl döntenek,és mondanak szavakat :/ mit tehetnék ilyenkor ?inkább ne irjak neki ,és gondolkodjon el azon hogy mennyit érek?:/ ne keressem majd ő keres ha akar ?mert cuccaim is nála vannak :S
2013. márc. 7. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

várjál pár hetet azzal hogy keresd,lehet hogy majd le is nyugszik,és igen,az volt a baj hogy sokat beszéltek

mi csak délután dumáltunk,de nekünk is volt rengeteg vita belőle mert közölte velem a párom hogy ez sok,meg nincs ideje "élni",mert mindig azt nézi hogy tudjon írni

meg lehet hogy ha látja hogy nem zaklatod akkor meggondolja a dolgokat

2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értelek ! végülis azt mondta hogy már elöre félt mindig meg ideges volt ha nem tudott kelteni vagy ha irni hogy mit reagálok :/ tényleg sokat beszélgethettünk :/ de mit tegyek ha nagyon szeretett,és mostmeg utál igy egyről a kettőre ?:/ tényleg hagyjam pár hétig hogy ne keressem és ha tényleg szeretett akkor ő keres? és ha esetleg olyan makacs hogy ink a harag tölti el nem a szivére hallgat ?:/
2013. márc. 7. 17:06
 3/16 A kérdező kommentje:
de viszont ,mi csak 7végén találkozunk :/ mert én kollégista vagyok :S
2013. márc. 7. 17:13
 4/16 anonim ***** válasza:
mi is csak hétvégén találkoztunk mert 45km-re lakok tőle,és még is problémája volt vele,azt mondta hogy elég kevesebb beszélgetés is,pedig még a hétvégéket sem töltöttük csak kettesben,ez nem azért van mert nem szeret,hanem mert tényleg nem látja sok értelmét annak hogy csak a gépen írjunk egymásnak stb és ott üljön egész nap,gondolom veletek is ez volt
2013. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom :/ végülis tényleg az volt a főbb baja ,hogy ha fent volt és láttam hogy fent van akkor nekem nem irt és ezen kiakadtam :S az oké megértem hogy ez volt a baja ,de bocsánatot kértem,és péntek óta nem is lehetett egy szava! szerintem sőőt...bele unt hogy hivogatnia kell ,meg ugye minden reggel ő elöbb kell fel,és keltenie kellett :/ gondolom ez is bajára lehetett? nemtudom,hogy most békén tudom hagyni nagy nehezen,pedig szivből szeretem ,mert ő benne tényleg megvan minden :'( akkor talán vissza fog térni hozzám és keresni fog ?:'(
2013. márc. 7. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg tényleg ez lehetett a baja,nem mondom hogy keresni fog,de 1-2 hetet bírjál ki,akkor van esély rá hogy visszafogad,ha tényleg csak ennyi zavarta akkor látnia kell hogy van önálló életed,és nem "korlátozod le" őt azzal hogy mindig veled dumál és nem rohansz utána

tudom hogy nehéz,meg szeretnél vele sokat beszélni,főleg hogy nem találkoztok minden nap,de ha tényleg szereted ki kell bírnod

2013. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg igazad van,és köszönöm is sokat segitenek a tanácsaid! de viszont, ő nagyon megváltoztatta az életemet ,mert hűséges lettem meg oda adó nagyon ,és mindent megtettem érte amit csak lehetett :/ csak sajnos mocskos a természete,mert ha felhúzza magát nemtud lenyugodni és a gyűlölet vezérli ink...mint a szive :/ és mond olyanokat hogy bele tapos a szivembe :( pl hogy hagyjál békén mert utállak ,nem érdekelsz már ,nem érdekel mit mondassz meg ilyenek...szoval ez lenne a célszerű hogy akkor most hagyjam 1 jó darabig békén hogy lenyugodjon,és ha tényleg szeretett akkor vissza fogad?? mert azt tényleg nem hiszem el hogy egyik napról a másikra megváltozik igy a véleménye :'( szerinted mi lenne a legjobb döntés ? csak az is a baj,hogy kollégista vagyok és egyedül vagyok a szobámba igyhát sok mindent nemtudok :/ azért is akartam vele mindig besz meg azért mert kegyetlenül szeretem :/ hogy tundám rá döbbenteni arra hogy tényleg én kellek még neki ,vagy hogy szeret engem -e még?! tundál tanácsot adni ?
2013. márc. 7. 18:17
 8/16 anonim ***** válasza:

most nem lenne értelme éreztetni vele az ilyeneket,az a lényeg hogy hagyjál neki időt

megértem,én is sok mindenben hasonlítok hozzád,tudom hogy nehéz lesz megállni hogy írjál neki,de ha azt akarod hogy legyen ideje végiggondolni hogy ennyiért megérte-e az hogy szakít és akar-e még téged akkor egy ideig hagyjad őt

1-2 hét múlva szerintem írjál neki hogy valamikor találkozzatok,mert kellenének neked a dolgaid de nem igazán akartad zavarni,ő is megérti majd hogy miért kéne találkoznotok és valószínűleg értékelni fogja hogy nem kezdtél el írkálni neki,ha tényleg csak ennyi volt a baja akkor a találkozás jó alkalom lesz arra hogy megbeszéljétek a dolgokat,és ennyi idő elég lesz hozzá hogy ha még szeret érezze a hiányod,sajnos mást nem igazán tehetsz

2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen a jó tanácsokat igazán sokat segitessz! de viszont attól félek,hogy ha most ugye hagyom..akkor lehet hogy más fele fog nézni? azaz más kell neki ?! mert ez tök rossz érzés,hogy igy most egyről a kettőre jutott egy nap alatt :/ mármint,hogy hétfőn szeretett,kedden még türtöztettem magam,de azért kedden este picit össze kaptúnk,szerdán meg már meg ma gyülölt :/ sajna olyan ember vagyok,hogy nem hagyom az igazamat és inkább azt akarom hogy végre rá jöjjön ...mert mik megbeszéltük 7végén hogy mi a helyzet,ő mondta hogy igaz hogy néha nagyon makacs és önfejü de attól függetlenül szeret, hát ma amiket mondott meg ráadásul le törölt ismerösei közül csak hogy tudassa velem hogy tényleg komolyan gondolja hogy vége :O szerinted ez most normális dolog ?:'( mi a véleményed róla ?:/ tudom..ismerem hogy mindig amikor összevesztünk sokszor mondott olyat amik dúrvák voltak és nem gondolta komolyan..de ilyet még nem csinált :/ talán azért tette mert kiakasztottam mert az én igazamér akartam kiállni ! mivel hétfőn normális voltam,erre keddre meg tök fura volt :O nem értem ezt az egészet :/ attól félek,hogy ha most hagyom...lehet elmúlnak teljesen az érzései és azt meg nagyon nem akarom :'/ mivel fontos nekem,és nem akarom elvesziteni :'( mit gondolsz?
2013. márc. 7. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:

az még nem jelent semmit hogy töröl,nem ettől lesz komoly a dolog,de sajnos most csak várni tudsz

és szerintem sem szeretet ki belőled,az nem megy ilyen gyorsan,valószínűleg más is van mögötte

ilyen gyorsan meg nem hiszem hogy lenne valakije,főleg nem 1 éves kapcsolat után

2013. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!