Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom sokszor eltávolodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom sokszor eltávolodik tölem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Távkapcsban vagyunk lassan 1 éve. Amikor együtt vagyunk, (szinte minden hétvégén) minden happy, nagy a boldogság, imádjuk egymást stb. A hétköznapokban viszont teljesen eltávolodik érzelmileg. Az egy dolog,hogy próbáljuk elfoglalni magunkat, na de érzelmileg miért távolodik tölem? Most ott tartok,hogy megint egyedül érzem magam, pedig én is elfoglalom magam. Nagyon hiányzik, de úgy néz ki, neki jó ez igy.

Akinek van hasonló tapasztalata, meg köszönném ha irna:)


2013. márc. 7. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mutatja ki úgy, mint te, attól még valószínű, hogy te is ugyanannyira hiányzol neki... de mégiscsak ő a férfi, tartania kell magát, meg jobban is érzi magát a hétköznapokon, ha tartja magát.
2013. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak szexre kellesz neki
2013. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem egyformák a férfiak, szóval ez nem biztos abból adódik, hogy nem tudja kimutatni

lehet Te jobban szereted, ezt Neked kell jobban eldönteni

hét közben nem is beszéltek? N

2013. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, beszélünk telón, de érzelmi alapon nem igazán lehet vele beszélni. Viszont ha együtt vagyunk, olelget, csókolgat, érzem,hogy szeret. A hétköznapokban majdnem úgy beszélgetünk mintha barátok lennénk. Olyan távolságtartó.
2013. márc. 7. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj. :) Az én barátom is ilyen én már megszoktam,de ő azt mondta nekem,hogy azért ilyen mert ő nem tudja a telefonba vagy neten leírni,hogy szeret meg akarja mutatni.:) Sokszor megsértődtem rajta,mert úgy viselkedett velem,mint egy barátjával,aztán rájöttem felesleges.Ő férfi én nő mások vagyunk. Amúgy ha együtt vagyunk ő is kifejezi az érzéseit és nem érzem,azt,hogy nem szeretne. :)
2013. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak néha jól esne ha nem csak akkor érezném,hogy szeret, amikor együtt vagyunk. De lehet el kell fogadnom ezt igy ahogy van:)
2013. márc. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!