Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban az idősebb lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban az idősebb lányok válaszát várom! Nektek is volt már ilyen? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Szóval,az a gondom hogy úgy érzem szükségem van valakire,de a körülöttem lévő(suliban,edzésen) srácokkal nem tudnék/nem akarok összejönni...Veletek is volt már ilyen,ti mit csináltatok? 14/L

2013. márc. 7. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

14 éves vagy...

nem kell semmit csinálnod

2013. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
14 évesen? Barbizz.
2013. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
igen az ien naiv kis pics*kat fogjak kihasznalni X)
2013. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!
2013. márc. 7. 22:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést h ilyeneket írjatok és bántsatok...nem hiszem hogy nektek nem volt ilyen érzésetek és hogy nem voltatok kamaszok... -.-
2013. márc. 7. 22:26
 6/12 anonim ***** válasza:

bocs de más is volt kamasz, hanyadikos vagy?

a válaszok jogosak

két kölköm mát idősebb mint Te

az legkisebb Veled egy idős

egyik sem kezdett ilyenkor még semmit

maximálisan ráérsz, ez a válaszom N

2013. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rododendron ***** válasza:
szerintem is várnod kéne még ezzel, legalább addig amíg szerelmes nem leszel. pláne így hogy elképzelésed sincs kit vagy mit szeretnél pontosan. ha meg azért kérdezed mert a barátnőidnek mind van valakije és úgy érzed kilógsz akkor ne akarj tucat lenni. azok az ismerőseim akik már ilyen korán kipróbáltak mindent mostanra kiégtek. van amelyik már elvált és olyan is aki egy 5 éves gyereket nevel egyedül. ráérsz hidd el. 23/L
2013. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, bár rég voltam 14... pont 14 évvel ezelőtt, de akkoriban simán tettem a mindennapi dolgaimat, eljártam sétálni, futni esténként, így ismertem meg egy srácot aki mint kiderült pont szembe lakik velünk... összejöttünk. Szóval semmit nem tettem, csak azt amit szoktam. Te is tedd azt, majd neked is jön valaki egyszer csak. Nem kell siettetni a dolgot... meg nem is lehet.
2013. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem az a baj hogy fiuzni akarsz, hanem hogy szerinted idősebbek valók neked, hidd el nem, elkezdesz egy mondjuk 17 évessel beszélgetni te azt hiszed hogy összeilletek, de a fiú vágni fogja, hogy manipulál mert kis buta vagy, és ezt ki is fogja használni.

(bár nem értem kinek kéne egy 14 éves)

2013. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok srác valóban kihasználja a fiatal tapasztalatlan pipiket.Középsikola előtt állsz ott sok barátot szerezhetsz mind fiúk mind lányok terén.Ajánlom,hogy figyeld meg az embereket és a párkapcsolataikat,hogy aztán az ő hibájukból te tudj tanulni!


25 F

2013. márc. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!