Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerethetsz olyan valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerethetsz olyan valakibe, akivel még nem is találkoztál? 1 éve beszélünk neten. Szerintem én belezúgtam.

Figyelt kérdés

Sose voltam még senkibe szerelmes. Ha pasim volt is inkább csak szerettem, de nem voltam az. Folyton rá gondolok. Nem merem neki megmondani, nehogy elijesszem. Szerintetek ez létezik, hogy belezúgtam ilyen helyzetben is?

20/L


2013. márc. 8. 07:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meglátod és kiábrándulsz.

Olyan van hogy valaki tetszik képen de hogy kép alapján belezúgsz...

2013. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen messze lakik? nem tudtok találkozni valahogy? Nekem is volt kb. ennyi idősen egy anonim szerelmem, és amikor találkoztunk, csalódtam, mert a kimondott szavak máshogyan hatottak mint a leírt betűk, a képek mást adtak vissza mint a valóság.
2013. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Átlagos a képeken. A személyisége fogott meg. Ez miatt talán jobb pasinak is látom, mint amilyen valójában.
2013. márc. 8. 07:31
 4/17 anonim ***** válasza:
Létezik ez,én már átéltem.Beleszerettem a nőbe még a tali előtt a neten,és ő is belém.Bármilyen hihetetlen is ez,de létező dolog.Jahh és nem csalódtunk egymásban a tali után sem.
2013. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Találkozzatok élőben. Annak, hogy eddig nem találkoztatok három oka lehet:

1,Távolság.

2,Nem akar tőled semmit

3,Erősen önbizalom hiányos - a csajozásban tapasztalatlan.


Neked a harmadik az érdekes, mert ebben az esetben, a srác nem lesz olyan szöveg virtuóz, mint a billentyűk előtt. -Ha még is sok boldogságot, ha még sem akkor kiszeretsz belőle, mivel akibe bele szerettél nem is létezik. -Csak egy szöveg-szerkesztett állom.


A helyzet megoldása az, hogy találkoztok.

Igen ám, csak lányként ezt te hogyan kivitelezed ?

Na egy virtuális sörért cserébe már is elárulom.

Na mostantól kérdez valamit.. Akkor írj valami ilyesmit : Majd elmondom, de netten olyan gáz ilyenekről beszélni. Mert az írott szöveg nem adja vissza ami van. Stb bla bla bla.

Többször utalj rá, hogy majd valamit elmondsz. Meg ezt neten keresztül nem lehet, meg ha valamit látna. Meg majd valamit majd meg lát.. Ne te írd mikor.. Hagy agyaljon, hogy halhatja és láthatja meg amiről szó van. Ne te javasold, hogy találkozzatok. Csak előfeltételezd, hogy úgy is fogtok. Ez neki már egy ordító jel kell legyen, ha ez sem elég, és mindenképpen akarod. Akkor esetleg, még egyszer esetleg, te kérdez rá.

Ebben az esetben a trükk a következő:

Előbb kideríted mit csinál mostanság, mi a heti program..

Majd megkérdezed, hogy például kedden vagy pénteken szeretne veled inkább találkozni. Harmadik lehetőség például az, hogy nem ér rá, soha vagy nem, az nincsen.

Igaz ez inkább csajozós technika, de egy félénk pasinál aki azt várja, hogy a lány kezdeményezzen valószínűleg működik. Egyszerűen nem szabad neki meghagyni a nem választás esélyét, amit a félénksége miatt megtenne. -Vagy éppen a halogatásét. -Nem-nem nincs már idő kigyúrni magát, új pulcsit venni, megvárni a havi fizuját. Most van lehetősége és punktum.


Kösz a virtuális sört fincsi :)

2013. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet olyanba beleszeretni akit csak képeken láttál?!

Sose értettem az ilyen embereket, lehet élőben meglátod akkor meg már nem biztos hogy ugyan ilyen érzésed lesz.

2013. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Messze lakunk egymástól. jelenleg túl sok mindenki elfoglaltsága, hogy össze hozzánk a találkozót. Szoktuk beszélni, hogy elmegyünk nyaralni és hasonlók. Olyan nehéz.. Jó lenne érezni, hogy megölel stb.

Basszus.. nem minden a külső! Tény, hogy számít, de az összhang a lényeg. Lehet jól néz ki valaki, de egy tahó. Nekem tetszik a személyisége és ez kihat arra, hogy "megszépítse". De eleve jó pasi!!

2013. márc. 8. 08:29
 8/17 A kérdező kommentje:
És ment a sör :)))
2013. márc. 8. 08:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem volt ilyen esetem, régebben..Kb fél évig csak leveleztünk, küldött képet is, de az nem volt túl jó kép, bár sejtettem, hogy azért jól nézhet ki.Semmi különöset nem írt, mégis valahogy megfogott, amit s "sorok között" találtam.Aztán mikor élőben is végre megismertem, nem csalódtam, mert igazán nagyon jól nézett ki, sokkal jobban,mint a képen és valóban olyan kedves személyiség volt, amilyennek a leveléből érezni véltem.
2013. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként távol lakott tőlem az illető, az ország túlsó végében, de így is szép kapcsolat alakult ki köztünk és eltartott pár évig, annak ellenére, hogy nagyon ritkán találkozhattunk.
2013. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!