Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerethetsz olyan valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerethetsz olyan valakibe, akivel még nem is találkoztál? 1 éve beszélünk neten. Szerintem én belezúgtam.

Figyelt kérdés

Sose voltam még senkibe szerelmes. Ha pasim volt is inkább csak szerettem, de nem voltam az. Folyton rá gondolok. Nem merem neki megmondani, nehogy elijesszem. Szerintetek ez létezik, hogy belezúgtam ilyen helyzetben is?

20/L


2013. márc. 8. 07:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy éve beszéltek,és még nem találkoztatok?Akármilyen messze is lakik ennyi idő alatt meg lehetett volna oldani.Nem egészséges eddig húzni.Vagy neked elég ennyi?
2013. márc. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Jól esik vele beszélni.

Nem olyan fajta, aki elmegy buliba és összeszed mindig valakit. Megválogatja a csajokat, de ettől függetlenül, ha összejönnénk nem vagyok biztos benne, hogy várna rám. Vagy nem tudom.. Végülis egy fiatal srác. Egy egyetemen meg annyi csinos lány lehet..

2013. márc. 8. 08:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Az lenne nagy, ha egyszer kiderülne, hogy valójában 80 éves, csak unalomból beszélget veled és azért nem találkoztatok még, mert a kertkapuig sem bír elmászni.
2013. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem is olyan rég ugyanilyen helyzetben voltam.

Mi is már egy éve beszéltünk neten és beleszerettem,ő is belém. Egy év után találkoztunk és nemhogy csalódás volt,sokkal jobb volt mint amkire számítottam...már egy éve együtt vagyunk. :)

2013. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de egyáltalán nem biztos, hogy valójában rá irányul a szerelem/szeretet. Amikor interneten beszélgetsz valakivel, akkor csak a személyének, személyiségének csak egy részével találkozol, ellentétben a személyes találkozóval, amikor jóval sokrétűbb az információcsere (hang, érintés, mimika, testbeszéd, illatok, akármi). Ilyenkor nagyon könnyű beleesni abba a hibába, hogy az internetes partneredet elkezded idealizálni, magyarán a te saját, akár tudatalatti férfiideálod tulajdonságait társítod hozzá, azokkal egészíted ki. Szerintem mindenképp célszerű párszor személyesen is találkozni, mielőtt kijelented, hogy szereted (nem neki, magadnak), mert előfordulhat, hogy nem azt kapod, amit vársz.

Persze nem biztos, hogy így van, lehet, hogy tényleg jól ismered és valóban őt szereted, csak figyelmeztetni akartalak, hogy nehogy beleess ebbe a gyakori hibába.

2013. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én tuti nem bírnék ennyi időt várni.Ha mégis és utána összejönnénk bánnám azt az egy évet,amit elpazaroltunk.Ennyire biztosan nem állíthatsz egy olyan emberről dolgokat,akivel sosem volt személyes kontaktod.
2013. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 egy álmodozó válasza:

Igen,létezhet ilyen :) én is 1 évig beszélgettem egy fiúval facebookon-keresztül,napi szinten h kivel , ivan,mi történt a napok alatt !! egyszer (még novemberbe) összehoztunk egy találkozót és beszélgettünk meg minden :)

és azóta együtt vagyunk,lassan 4 hónapja :)

és én mindennél jobban szeretem őt :$

még annak ellenére is ,hogy hetente 1x találkozunk,és 1 évig csak neten chatetünk :DD :$$

2013. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!