Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan rémálmaim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan rémálmaim vannak, mitől?

Figyelt kérdés

Folyton azt álmodom,hogy a barátom megcsal,de már minden éjjel és nagyon feszült vagyok ettől. Álmomba más lányokkal van,elmondja,lebukik stbstb. Mitől lehet? Nem szoktam mostanában arra gondolni,hogy megcsal..az elején sokkal többet stresszeltem ezen mégsem álmodtam ilyeneket.

Mitől lehet?



2013. márc. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz lányom ezek a sötét oldal felé taszítanak.
2013. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Túlságosan szereted vagy nem bízol meg benne.Ha fontos neked akkor mondd el neki mi bánt.
2013. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!