Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy az ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy az ellentétek ebben az esetben mégis vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, szerintem én is neki, de nagyon különbözünk :/ Ő versenyszerűen sportol, tényleg nagyon jó, célja az olimpia, ezzel szemben én életemben nem sportoltam és nem is akarok, nézni se szeretem (csak őt :D). Ő nagyon szépen rajzol, igazi tehetség, és múvészlélek, nos nekem semmi tehetségem. Viszont én sokat tanulok, tényleg komolyan veszem a dolgokat és szeretnék elérni valamit az életben, ő viszont egyáltalán nem foglalkozik a sulival csupa rossz jegyei vannak és nem is érdekli. Az a baj hogy a természetünk is egész más, bár a fent említett okok miatt egyikünk se nagyon jár bulizni meg ilyesmi (nekem nincs időm, tanulnom kell, ő meg fél hogy rontja a teljesítényét az alkohol meg az éjszakázás), viszont nekem mégis lételemem a társaság, folyton a barátaimmal vagyok körbeövezve, utálok egyedül lenni, ő viszont folyton egyedül van, pedig nagyon jófel meg jól néz ki szóval nagyon népszerű lehetne de teljesen elzárkózik, állandóan egyedül van, rajzolgat mintha külön kis világban élne. Igazából ez most így nekem nagyon izgalmas hogy teljesen más, és új életszemléletet ismerhetek meg, de nem tudom működhet-e így egy kapcsolat..Szóval szerintetek lehet így ebből valami? 17/l
2013. márc. 8. 22:09
 1/1 anonim válasza:
Egyenlőre még tartsatok ott hogy összejöttök,nem hogy "hosszabb kapcsolat".Nyilván ha különböztök nehezebb dolgotok lesz,de ha igazán megszeretitek a másikat ez majd alakul.Meg gondolj bele kiegészítitek egymást,ő segít enked a sportban te meg neki a tanulásba,és még akár együtt bulizni is mehetnétek ^^
2013. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!