Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarom azt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarom azt a lányt, aki mindenbe megfelelne? Mit csináljak próbáljak meg járni vele?

Figyelt kérdés
Ismerkedek, beszélgetek egy lánnyal, aranyos meg úgy mindenbe megfelelne, igaz duci, de ez engem nem érdekel, ő eléggé oda van értem, viszont sajnos valamiért teljesen hidegen hagy, ilyet még nem tapasztaltam, hogy olyan nő aki nekem megfelelne, de mégse vágyok rá, nem hiányzik, nem értem miért van ez, mit tudok csinálni? Jöjjek vele össze, hiszen úgy nincs semmi baj vele stb.
2013. márc. 9. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Idézem magam : "Egyszerűen belénk van drótozva, hogy nekünk milyen tulajdonságokkal rendelkező egyedekkel" Hogy nekünk..


Itt az a lényeg, hogy akit az eszeddel és a lelkeddel vonzónak találnál, az nem biztos, hogy megmozgat. Mert valami benned ott mást akar. A fajfenntartás ösztöne pedig erősebb az egyéni ösztönöknél.

Nem velem vitatkozol, hanem valójában Darwinnal és másokkal.

Ettől még lehet mindenkinek párja, csak nem biztos, hogy szíve szerint azzal lenne akivel van, hanem örül, hogy van valakije.

2013. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szóval érthetőbben, hogy nekünk milyen tetszik..

Személyre szabottan... Belőlünk + a másikból, milyen utód lehet. Mert megvannak a saját tulajdonságaink is.

Például ebből a szempontból nagyon fontos az immunrendszer különbözősége. Ami bármilyen furcsa is, de a nők szaglás alapján eltudják találni.. Azaz végeztek kísérleteket, hogy amelyik férfinak tetszett a szaga, annak különbözött az immunrendszere.

Na már most netten keresztül például nem szagolgatsz senkit. Simán megkedvelhet egy nő valakit képről, beszélgetésekből. Aztán élőben meg valamiért nem..

2013. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Átlagban lehet így van. De pl melegeknél, hol van a fajfenntartás, ott nem igazolódik az egész, mindig megjelenik a más az életben is.
2013. márc. 9. 13:14
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó hát meleg pingvinek is vannak, még sem haltak ki a pingvinek, Darwin viszont meghalt, nem tudom megkérdezni.

Mindent én sem érthetek. Feltettél egy kérdést, szerintem ez egy lehetséges válasz. Persze lehet, hogy lesz jobb, a valósághoz közelebb álló.

Szoktam tévedni persze és ezt gyakran is teszem ;) Így legalább gyakran tudok tanulni a tévedésimből.

2013. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szerintem, igenis vannak egyéniségek, vannak más emberek. Rengeteg olyan párt látok, ahol boldogság van, ahol nem igazolódik ez a teória. Szerintem egy ember attól lesz ember, hogy van akkora érzelmi intelligenciája, hogy ezeket az ösztönös, dolgokat le tudja győzni.

Nálam is, épp az, hogy fajfenntartásilag megvan a dolog, mert eszméletlenül izgulok rá nagy cicik stb, de valami lelkileg nem stimmel

2013. márc. 9. 13:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen akkor tessék ismét egy hasonló kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__40952..

2013. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!