Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két hete járnak és már velük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete járnak és már velük van tele a Facebook a nyálasabbnál nyálasabb szerelmes szövegekkel, szmájlikkal 27 éves létükre. Miért?

Figyelt kérdés
Van akik már több éve együtt vannak és nem reklámozzák az interneten.
2013. márc. 9. 13:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Abban sem hiszek, hogy 2 hét után ennyire erős érzelmek képesek kialakulni max akkor, ha nem őszinték.
2013. márc. 9. 14:41
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez legyen a legnagyobb problémátok, hogy 1 szerelmespárnak elmegy az esze és baromkodik fb-on egy kicsit. Leveszed a hírfolyamodból a postjaikat, ha ennyire zavar és kész. Továbbra is fenntartom, hogy savanyú picit a szőlő, mert ti nem éltétek meg ezt a rózsaszín ködös időszakot a kapcsolatban. Én sem azt mondom, hogy nyáladzani kell, én sem nyáladzom, de egy kis megértést...
2013. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11-es, ezek még nyilván nem igazi, elmélyült érzelmek, hanem a lángolós, rajongós időszak. Jó esetben ezzel indul egy kapcsolat és utána dől el, hogy elmélyül-e vagy sem. De akkor is jó dolog, mindig kellemes lesz rá visszaemlékezni.
2013. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"savanyú picit a szőlő"


Továbbra sem értem miről beszélsz, maximum csak te hiszed ezt vagy csak neked volt az mikor valamelyik ismerősödre irigy voltál.

2013. márc. 9. 14:46
 15/20 anonim ***** válasza:
A szőlő nálunk édes, de se a sztárok se a távoli ismerőseim életére, intim pillanataira nem vagyok kíváncsi, se a rosszra se a jóra! Attól is ugyanúgy hányingerem van, ha valaki facen nyilvánít részvétet. A rózsaszín köd pedig minden szerelmesnél ott van...
2013. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De még mindig nem értem, hogyha zavar, miért nem használjátok a postok tiltása funkciót? Attól még az ismerősöd marad, de a baromságait nem látod soha többé. Erre írtam hogy enyhe rosszindulat szagot érzek a levegőben. Ha teljesen boldog és elégedett lennél, nem foglalkoznál ilyesmivel, ezt azért lássuk be. Nekem volt egy olyan párocska ismerősöm még régen az iwiwen, akik friss szerelmesek voltak és kitapétáztak mindent az első közös nyaralásos képeikkel. Olyan képaláírások voltak a képek alatt, hogy "édesem cuki pirosz körmöckéje" meg "relaxálj csak édesem, megérdemled" meg amikor kajáltak, a kép alatt az állt "hogy a legjobb falatok járnak életem hejcegének".:DDD Ti ezen sikító agyf*szt kaptatok volna, de normális esetben röhög az ember egy jót, megállapítja, hogy elment az eszük a szerelemtől, aztán lapozik.
2013. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Ha teljesen boldog és elégedett lennél, nem foglalkoznál ilyesmivel, ezt azért lássuk be."


Ne alkoss véleményt olyanokról, akiket nem ismersz! Mert attól, hogy interneten találkozol valakivel még nem ismered így azt főleg nem tudhatod, hogy boldog vagyok vagy sem így ne feltételezd az ellenkezőjét, mert csak magad minősíted vele.

2013. márc. 9. 15:25
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is nehezen hiszem, hogy két hét után annyira mély a szerelem, hacsak nem ismerik egymást már régebben, vagy nem egy hirtelen, de nagyon erős fellángolásról van szó. De nem is szoktam ilyeneken gondolkozni, mindenkinek a maga dolga.

Picit én is nehezen értem, hogy ha valaki nem érintett az ügyben, miért izgatja fel magát azon, hogy mások miket raknak a saját Facebook üzenőfalukra? Egyébként ha idegesít, akkor van olyan beállítás, hogy ne lásd a közzétételeiket és volt, nincs idegesítő kiírás.

2013. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Idegesít, mert a hasznos információk elvesznek az ilyen kiírások között. Sosem értettem, ha két ember szerelmes, akkor azt mért nem egymásnak bizonygatják és mért a nagyközönségnek.
2013. márc. 9. 16:44
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor, mint már írtam, be lehet állítani, hogy ne lásd valaki közzétételeit. Rámész az adatlapjára és az "ismerősök"-nél kiveszed a pipát a "mutatás a hírekben"-ről. Akkor már azt rak ki, amit akar, nem fogod látni a főoldalon.
2013. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!