Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetört a szívem van gyógyír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetört a szívem van gyógyír rá?

Figyelt kérdés
Ex-emiatt szakított velem barátnőm mert még mindig érez iránta. egy hónapon keresztül mondta nekem, hogy szeret hiányzom neki és soha nem enged el. Erre találkoztunk és szakított velem és azt mondta, hogy amiket mondott nem gondolta komolyan és most egyedül akar lenni. Kiderült közben, hogy sok mindenben hazudott pl Ex-ével dumált a hátam mögött és letagadta.
2013. márc. 9. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Istenem mekkora egy... inkább nem írom le mi.:D

A lényeg, hogy már tudod hogy nem ő az igazi, fel a fejjel haver. Találsz te jobbat is.:) Menj ma el bulizni! Jót fog az neked tenni.:D

17f

2013. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fospuska ***** válasza:
ja,még jó,hogy szombat van. :) itt a remek alkalom,hogy olyat találj,aki nem dobbantónak vagy bosszúállásra használ.
2013. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottunk és le is ittam magam ma is ez a tervem de nem segít sokat mert folyton ő jár a fejembe és hiányzik, fel akarom hívni vele akarok lenni mindenről ő jut az eszembe :/
2013. márc. 9. 14:24
 4/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy rossz érzés.. De ne hangolódj le papa!:D

Fel a fejjel hidd el visszafogja ő ezt még kapni egyszer!

Ha szerencséd van láthatod is.:) Szóval ma menj és csajoz be! Szombat van:D Ne gondolj rá.. sokkal sz*rabb lesz

2013. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziloplaszt.
2013. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek sokat segítettek, de idő kell új lány most nem tudna képbe jönni a pia meg nem segít nagyon egyedül a barátok akik talán tudnak.
2013. márc. 9. 14:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, az idő a legjobb gyógyír. Közhely, de majd úgyis megtapasztalod. Velem 2 éve szakított a vőlegényem, ugyanennyi időbe telt kiheverni és most láss csodát, olyan szerelmes vagyok. Majd neked is eljön az, amikor már új lány miatt leszel úgy besózva, hogy megülni alig bírsz a fenekeden:)
2013. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*olyan szerelmes vagyok mint a huzat:)
2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a fene, mióta ekkora divat a nyilvános önsajnáltatás?


Hány éves vagy, kedves kérdező? 15?

2013. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sziloplaszt? Fenét... Betadin!
2013. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!