Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokkal több kapcsolat születne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal több kapcsolat születne, ha a férfiak mernének kezdeményezni nem igaz?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt,hogy nem mer odamenni nem meri megszólítani a lányt etc.Na most ha megmerné tenni akkor legalább esélye lenne rá,hogy akár összejöjjön vele.Nem?
2012. szept. 24. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ne mondd azt nekem, hogy ezt meg kellett kérdezned, ahhoz hogy átlásd...
2012. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A többségük modernizálódott és arra vár, hogy majd a lány odamegy hozzájuk.
2012. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van. De azt hiszem, hogy bele kell törődnünk, hogy a ma már nincs olyan, hogy igazi férfi. A férfiak nagy része el van nőiesedve, kis tesze-tosza, tutyimutyi, azt se tudja, hogy hogy kell egy nőnek udvarolni. Persze tisztelet a kivételnek, de a nagy átlag az pontosan ilyen.
2012. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

kb 10%kkal. Azert a nok nem hulyek adjak a jeleket ,hogy ki kell es ki nem.

S alegtobb esetben hiaba mentem oda valakihez, (nem szorakohelyre gondolok) vagy nem voltam neki szimpi es lerazott vagy parkapcsolata volt es lerazott vagy azt hazudta ,h az van neki es lerazott.

2012. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Sokkal több kapcsolat születne akkor, ha férfiak és nők egyaránt hajlandóságot mutatnának arra, hogy megismerjék a másik fél belsőjét is. Amíg ez hiányzik, addig hiba elvárni bármit is, hiszen az esetek többségében alpári és megalázó módon történik az elutasítás mindenféle ismeretség nélkül.
2012. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14:32


ja mert a nők ugyanazok és profik mindenben ugye.. Nem kell csak a férfiakat hibáztatni, a nők is ugyanolyan ludasak benne.

2012. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na igen,az elutasítás.Azért nem minden csaj alpári stílusban utasít el,HA elutasít :)

De végülis mindegy,lehetsz akármilyen kedves,cuki,aranyos ha nem tetszel neki akkor nem fog veled összejönni.True Story bro.

2012. szept. 24. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell ebből ekkora ügyet csinálni, sokszor utasítottak már el engem, másik oldalról pedig sokszor összejött, szimplán azért, mert próbálkozok.. komolyan, mi baj lehet? Elutasít egy ismeretlen csaj, szarok rá, megyek tovább a következőhöz. Senki nem halt még bele ilyesmibe. Amúgy is, nekem az a tapasztalatom, hogy ha valakihez normálisan közeledsz, az ha le is pattint, teljesen normálisan fogja ezt megtenni.
2012. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Á, engem úgyis elutasítanának, a mai lányok nagyon felszínesek, válogatósak. CSak a magas, izmos,jóképű, pénzes pasik a nyerők. Teperhetek én ronda törpeként úgysem kellenék egy lánynak sem, ez az igazság. :(
2012. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!