Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elfelejtsem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elfelejtsem, vagy kib? küljek? Bôvebben lent.

Figyelt kérdés
Az exem otthagyott egy m?sik l?ny?rt. Am?g együtt voltunk megcsalt, az?rt, mert nem feküdtem le vele. Többször is fölhozta ezt a t?m?t(szex), hogy ezzel tudn?k neki a legtöbbet bizony?tani, eközben mondogatta, hogy szeret. Amikor szak?tottunk sokat szivatott. Most ism?t feltünt a k?pbe, otthagyta a bar?tnôj?t, ?s ?llit?lag engem akar, meg engem szeret. De amikor tal?lkoztunk (n?lam) akkor is a szexet akarta, ?gy, hogy nem is vagyunk együtt, de nem mentem bele.

#ex #Fi? #p?rkapcsolat
2013. márc. 9. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? Ilyen pasit akarsz magadnak? Felejtsd el!
2013. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy

csak szexre kellesz, ennyi nem másra

2013. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mérlegelj, valóban szükséged van egy ilyen srácra?


Más fiú megbecsülne annyira, hogy ezt nem tenné veled!!!!

2013. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok, ô meg 18
2013. márc. 9. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el az ilyet, nem érdemli meg hogy rá gondolj, és kérdést írj ki miatta
2013. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.:)
2013. márc. 10. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!