Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy elfelejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már 5 hónapja tetszik. Decemberben még nem is annyira tetszett, de azóta egyre jobban. Voltam vele egyszer egy buliban is(januárban) és azóta nem tudom kiverni a fejemből. Egy évfolyamba járunk egy iskolában és így minden nap látom, és még faktra is egy helyre járunk. Fakton mindig nyomul rá 1-2 osztálytársa(meg fakton kívül is, csak én itt látom), amit rossz nézni mert ők még a barátaim is.

Mostanában egyre több álmomban is szerepel.(elég röhejes: a mai esti álmomban segítettem neki matek házit csinálni :D és közel hajoltam hozzá, beleszagoltam a hajába és nagyon finom illata volt :D)

Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy én biztos hogy nem jövök be neki, és ezért szeretném hogy ne gondoljak rá.

Onnan gondolom hogy nem tetszek neki, mert ha iskolában is találkozunk köszönés után egyből elrántja a tekintetét.. Facebookon szoktunk beszélgetni.. ez túlzás.. én írok, és kérdezek, ő meg válaszol.. Abba is hagyom mielőtt zaklatásnak minősül :D

Iskolában sem tudok odamenni hozzá, mert vagy a barátnőivel van, vagy az a 1-2 fiú sertepertél körülötte.

Arra gondoltam, hogy talán valamikor ha találkoznék vele kettesben, megkérdezném hogy van-e esélyem nála. És mondja hogy nem, és akkor talán már nem fogok rá gondolni vagy ilyesmi... Mert tudom ,ezek alapján könnyen leszűrhető hogy nem jövök be neki, de mégse vagyok még nyugodt.

Én csak nem akarok állandóan rá gondolni.

Bocsi hogy ennyit írtam, de jó volt már kiírni magamból ezeket :D

17/F


2013. márc. 9. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, lenne-e kedve elmenni veled valahova. Legalább próbáld meg. Ha nagyon nem, akkor meg mozdulj ki, ismerkedj.
2013. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy hívd el és ha nem-et mond akkor már tudod a választ. Menj el sportolni/bulizni vagy amit te szeretsz.:D idővel pedig találni fogsz magadnak egy másik lányt.:D

17f

2013. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!