Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret, tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, tetszem neki, barátként kedvel vagy csak cseszeget?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó a suliból ha kettesben vagyunk akkor néha mosolyogva a szemembe néz,ha valami olyat mondok neki ami őneki nem nagyon tetszik akkor mosoloyogva gyengéden pofon vág(nem ad akkora pofont hogy csöngjön a fülem)ha pedig többen is vannak körülöttünk akkor is sokszor a szemembe néz,de van amikor szónélkül elmegy mellettem,mondta már hogy szeret de szerintem nem mondja komolyan,de ha társaságban vagyunk és valami olyat mondok ami nem tetszik neki akkor valami olyat mond hogy "ne okoskodj,te halgassál" ,és őneki van egy kapcsolata is és én azt ismerem aki vel kapcsolatban van, és van amikor kettesben vagyunk és lenézi a legényét(azt akivel kapcsolatban van).Mit csinálhatnék hogy feljlődjön vele a kapcsolatom?

2013. márc. 10. 01:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Fú, hát valószínű örömét leli abban, ha kínozhat, megalázhat Titeket. Minél több alkalmat adsz neki erre, annál jobban fejlődik a kapcsolatotok.

De mindig ezt fogod tőle kapni, nem szeretetet.

Hány évesek vagytok?

2013. márc. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal lehetsz még. Nem úgy tűnik, hogy akarna tőled valami a lány, csupán haverként tekint rád. Az, hogy a szemedbe néz, nem jelent semmit, hiszen ez normális, én sem beszélgetek csukott szemmel :-) De komolyan, hagyd ezt a lányt!
2013. márc. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ne csinálj semmit. Várj. "Ne kívánd más..........." Majd talán eljön a te időd is.
2013. márc. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi 14 evesek vagyunk mind a ketten
2013. márc. 11. 00:43
 5/5 A kérdező kommentje:
elso valaszado ezt hogy erted?:Fú, hát valószínű örömét leli abban, ha kínozhat, megalázhat 'Titeket'.
2013. máj. 10. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!