Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell egyutt lenni ennyi evesen egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!15 eves lany vagyok s baratom meg 16.Az lenne a kerdesem, hogy mennyit kellene egyutt lennunk?

Ugyertem mi tulzasba visszuk?Egy heten mondjuk megvarom egyszer amikor jon a sulibol, vagy o engem.Minden este megy a mamajahoz segiteni, s akkor mindig kijon a kapuig.Mondjuk nem minden este, hanem kb 2x-3x.Minden masodil hetvegen, este 8tol 11ig.Nappal pedig ha veletlenul osszefutunk.Msn-en minden este beszelunk max 2 orat.Amikor jon hozzam akkor csak 1 orat vagy egy felet.Tulzasba visszuk?S ne oltsatok a koromert mert elso kapcsim es a szuleim is megengedik:)de az o anyukaja azt mondja, hogy tulzasba visszuk,ezert tettem fel a kerdest.


2013. márc. 10. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

az együttlét nem kor kérdése. annyit legyetek együtt amennyi jól esik.

17f

2013. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tippem szerint a barátod anyukájával van a gond. Ha egy szülő olyat mond, hogy túl sokat vagytok együtt, az legtöbbször azt jelenti, hogy neki az lenne jó, ha egyáltalán nem lennétek együtt.

Szerintem nem sok, semmi ártalmasat nem csináltok együtt.

2013. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyi az egesz.Tudom, hogy nem szeretne ha egyutt lennenk.Folyton cirkuszol a baratommal, hogy nem megy haza.Azt mondja, hogy tul sokat vagyunk egyutt.Lassan mar rosszul erzem magam,mert nem en vagyok az akit sosem engednek hanem a FIUT.S ez mar az en szuleimet is bosszantja.
2013. márc. 10. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!