Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszamennétek az exhez ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamennétek az exhez ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Volt egy első látásra szerelem élményem középiskola 1. napján. 2 évembe telt akkor megszólítanom (igencsak puhány voltam) és onnantól kezdődtek a bajok. Évekig haverok voltunk, vagy hol ki-be kapcsoló gombos párkapcsolat. Egész középsulis éveim tönkretette (bár az én hibám) mert folyton vártam rá. Hazudozott, manipulált stb, el tudjátok képzelni.:) Pánikbeteg lettem miatta, sok álmatlan éjszaka és az egyetlen csaj, aki után könnyet ejtettem (művészi fogalmazás). Nyáron találkoztunk és bevallotta hogy szerelmes belém és csak kapcsolatról lehet szó köztünk. Én csak haverkodni akarok vele, mert nem haragszom már rá, de nem tudom elfelejteni, amiket művelt. Nem tudok bízni benne, és eszembe jut, hogy számomra visszalépés lenne ha folytatnám vele, mert annyi bajt amit okozott és komplexusaim, saját magam gyűrtem le (bár még mindig van bennem) és félek, hogy visszajönnének. Ugyanakkor jó lenne a szeretet érzés és ami pozitívat tud nyújtani. Úgy döntöttem, hogy bármennyire is esik először nehezen, de ezt inkább másban keresem, másban, akiben jobban megjelenhet. Szóval, találkoztunk nemrég ismét (nyár óta először) és látszott rajta, hogy tetszem neki még mindig. Mondtam neki, hogy max csak haveri alapon mehet, mert nem akarok vele kicseszni és látszat jópofis kapcsolatba belemenni. erre persze védekezett, hárított és támadt. Most meg persze játssza az agyát.

#menés #exhez
2013. márc. 10. 14:10
 1/1 anonim válasza:
ez ismerös na figyelj tedd azt amit tudsz tenni nem foglalkozol vele figyelj én 8as vok és engem is basztatnak és mégis eltüröm van amikor határon tul mennek akkor megverem öket de am van egy lány aki jo csaj és szerelmes is voltam belé és basztatott ö is most meg mien jo hogy megmondtam a magamét neki tedd ezt
2013. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!