Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre kevesebb a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre kevesebb a szexuális életünk és mikor nincs én nagyon kiborulok (fiu). Nagyon gáz ha kiborulok?

Figyelt kérdés
vajon mi lehet az oké, nagyon gáz ha okot keresek a dolgok miatt és ezt idegemben a barátnömre háritom magyxarán elmondom neki hogy nem értem mi a baj?
2008. jún. 9. 10:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze nincs gond elvileg , de bennem ijenkor mindig elöjön hogy okkal nins szex...pedig amugy igen jol megvagyunk..
2008. jún. 9. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:
megértelek, de nem kell kiborulni, bár nem ismerem a kapcsitokat, lehet már régóta így vagytok egymással, szex nélkül, szeritnem bezséld meg a barátnőddel ezt, hogy őt nem zavarja-e hogy nem vagytok együtt, vagy miért nem szeretné. Lehet valami lelki probléma áll a háttérben, amiről nem szívesen bezsél. szóval mindenesetre ne borulj ki, próbáld meg higgadtan kezelni a helyzetet, a bezsélgetést! mindkettőtöknek jobb lesz, hisz kinek hiányzik a fezsültség egy kapcsolatban!
2008. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem az hogy abszolzut nincs, csak szerintem kevesebb mint az elején volt...
2008. jún. 9. 10:57
 4/7 anonim válasza:
Elhiszem,hogy rossz ez neked,hogy kevesebb a szex,de nem szabad kiborulni,mert szerintem ez se neked se a barátnődnek nem jó. Gondolom,hogy megbíztok egymásba és így megtudjátok beszélni a dolgokat higgadtan, meg persze nem támad le egyből ezzel a kérdéssel,hanem,hogy van-e vmi gondja amit esetleg nem mondott el neked,bánja-e vmi vagy ilyenek.... ÉS ha lelki eredetű a baj akkor szerintem megfog oldódni,de meg kell beszélni. Nem ismerem a kapcsitokat meg ilyesmi , de ha nem lelki eredetű a dolog, akkor talán a is lehet,hogy van neki vki más...bár ez csak feltételezés....Szerintem mindenkép beszéljétek meg! Sok sikert!
2008. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kezdett el fogamzásgátlót szedni? Az is okozhat libidócsökkenést!
2008. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlónak pont az ellenkező hatást kellene kiváltania. Bár manapság ritka a hormontartalmú fogamzásgátló, inkább csak hormon hatásmechanizmusú fogamzásgátlók vannak forgalomban.

Nehezen ismerik el a csajok, de amikor megemelkedik a hormonszint a vérükben, akkor nagyon is kívánják a szexuális együttlétet. A menstruációs időszakban is pontosan ez történik. Megemeledik a hormonszint, és olyankor a nők sokkal jobban kívánják a szexet...

Más, etikai jellegű kérdéseket vet fel, hogy olyankor ki mit vállal be...

-srác-

2008. jún. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fogamzásgátlóm tájékoztatójában pedig igenis benne van, hogy okozhat libidócsökkenést.
2008. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!