Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan erzem, hogy szeret-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan erzem, hogy szeret-e a baratom?

Figyelt kérdés
hogy lehet kideriteni h egy srac szerelmes?miben nyilvanul meg?ha nem szeret belem 1 honap utan azt jelenti sosem fog?
2008. jún. 9. 11:32
 1/8 A kérdező kommentje:
magaval hordja a kepemet ,ez jelent valamit?
2008. jún. 9. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha magával hordja a képed, elég sokat jelent sztem. Biztos hogy nem szerelmes?
2008. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát sztem azért,ha magával hordja a képedet az jelent vmit. Szerintem az egyáltalán nincs időhőz kötve,hogy mikor szerethet beléd....de az is lehet,hogy szeret,csak nem akarja bevallani neked (esetleg még magának sem). DE az idő majd mindent kiforog!
2008. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagyok egy lányba és meglátom akkor mindig mosolygok mint valami tejbetök. Különben az embernek ilyenkor csillog a szeme, nem figyel semmi másra csak a másikra és olyan mintha részeg lenne. :) Különben ezt nem lehet nem észrevenni.

Abban én meg nem hiszek, hogy valaki később is lehet valakibe szerelmes. Az vagy jön vagy nem jön.

2008. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sehogysem tudok rájönni ,hogy mit érezhet...közeli barátai azt állitják ,hogy még sosem látták ennyire közel egy csajhoz sem...
2008. jún. 9. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mondja, hogy szeret, és nem hiszed el, akkor sz*r neked...nem bízol meg benne meg ilyenek..tudod..ilyenkor nincs értelme az egésznek!!
2008. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem mondta , hogy szeret...
2008. jún. 9. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem se mondta még hogy szeret így szemtől szembe és mi 9 hónapja leszünk 1ütt.eléggé rosszul esik de ha 1ütt vagyunk akkor látom rajta hogy szeret.de jó lenne ha mondaná is néha.ha a képedet magánál tartja az sztem jót jelent mert azért viszi magával ha nem vagytok 1ütt akkor nézegethesse:)sztem 1 hónap után még várj azzal a kérdéssel hogy szeretsz?nehogy elsiesd a dolgokat.ismerjétek meg 1mást ilyenek.
2008. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!