Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy a jövő héten pár napot szeretnék nála aludni? (Családi okok miatt. )

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
drágám pár napot szeretnék nálad aludni mert otthon gondok adódtak..
2013. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj drágám/életem/akármim, jövő héten ez és ez a családi esemény lesz nálunk, és emiatt és emiatt nem szeretnék ilyenkor otthon lenni. Aludhatnék nálad pár napig?
2013. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj, nem lenne gond, míg Bözsi néni vendégeskedik a szobámban itt aludnék Nálad?
2013. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Milyen kapcsolat ez, hogy nem mersz ilyet megkérdezni?!
2013. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy mi történt itthon. De nem merem előhozni, hogy napokra oda akarok pofátlankodni hozzá. Máshova meg nincs hova mennem. :(
2013. márc. 10. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha őszinte a kapcsolat, akkor egyszerűen mondd el neki, mi a helyzet.
2013. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt, de egy normális kapcsolatban szerintem ez nem probléma.
2013. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

inkább az itt a nagy kérdés miért érzed " odapofátlankodás"-nak


Így, hogy írtad amúgy.

Jövőhéten a történtek miatt aludhatok egy pár napot nálad?

Csodálom, hogy ha ismeri a történteket, akkor nem ő ajánlotta fel..


hány évesek vagytok?

2013. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a minimum az, hogyha a párom gondban van, akkor bármikor jöhet, akár szó nélkül is. Így is lógunk egymásnál olykor napokat, ez sem lenne semmiben sem más. Alap, hogy számíthat rám az, akit szeretek.

Ha jó a kapcsolatotok még is miért ne mernél előhozakodni a témával?

2013. márc. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!