Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt kapcsolatokból megmaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocskos26 kérdése:

Volt kapcsolatokból megmaradt emlék tárgyakkal (pl. ajándékok, képek) ki mit csinál?

Figyelt kérdés
Gondolok én arra hogy az emlékekkel ki mit szokott csinálni. Megszoktátok tartani és elrakni valami helyre, vagy netalán tűzbe vagy kukába kidobni.
2013. márc. 11. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én elraktam mindent, fotkat és az utolsó papír darabot is, pont mostanában találtam meg :)
2013. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*fotókat
2013. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Fényképéből woodoo babát készítek, és arra szoktam verni, hogy a legváratlanabb helyeken öntse el a forróság.
2013. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-aska Miért csinálod ezt? mit hiszel mi fog történni?:D
2013. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4-eske.

Azért mert ő is ezt csinálja. Van hogy megyek az utcán, és úgy érzem mintha a fejemet egy csiklóhoz dörgölnék.☺

2013. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én elégettem az összes cuccát. Kivétel a tablóképet hagytam meg, amin rajta van (de azt felvittem a padlásra)
2013. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Elrakok mindent a szoba egy kis mély zugába és ott is marad. A részeim ezek az emlékek, de a helyük pont ott van, ahol lenniük kell. Egy kis sufniban.


22l

2013. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Eltettem őket a szekrényem egyik magas polcára, egy dobozba, hadd porosodjanak ott :D Az emlék mégiscsak emlék :)

Egy másik barátomnak meg visszaadtam a karkötőt és nyakláncot, amit csinált, mert nem tartottam érdemesnek emlékmegőrzésre, viszont túl szépek voltak, hogy tönkretegyem őket saját kezűleg. Elmondása szerint ő volt az, aki aztán szétvagdosta őket. Hát jó. Na, róla emléket nem akarok, az biztos :D

Ami plüssállatokat meg kaptam, azokat beraktam a gyűjteményembe :) mivelhogy gyűjtöm a plüssállatokat. El tudok vonatkoztatni, egy csomót kaptam ajándékba rokonoktól, barátoktól, pasitól, stb, szóval igazán nem zavar, ha az exé is ott pislog a többi között :)

2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én együtt éltem a bnőmel így nagyon sok holmija maradt nálam..sokat eltüntettem de mai napig találok vmit és akkor feltörnek a régi érzések. így rájöttem h teljesen mindegy mennyi emlék tárgyad marad meg úgyis emlékezni fogsz rá mert elég egy illat egy dátum egy eset vagy egy zene :S pedig már 3 éve szakítottunk és mind a ketten tovább léptünk azóta
2013. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5-öske, Álmodban esetleg:D De nem hiszem, hogy egy normális nő valaha hozzányúlna a woodoo-hoz.Mint ahogy pasi sem. Hiszen egy normális emberkének nincs szüksége ezekre a praktikákra, hogy társat találjon, vagy szeressék:)
2013. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!