Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjatok normális (! ) ötleteket hogy tudnánk összehozni 2 haverunkat?

Figyelt kérdés
Mind a 2en tetszenek egymásnak tuti, csak egyik se mer lépni.Mit csináljunk? Vmi jó ötlet? Egyikük (legjobb)barátnőnk a másikat is ismerjük, szoktunk vele beszélni...
2013. márc. 11. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Írjatok a másik nevében egy levelet, mondjuk a fiú nevében azt hogy: már régóta tetszel nekem, örülnék ha eljönnél velem vacsorázni stb stb.. és ugyan ezt a lány nevében is.:D

Ha tetszenek egymásnak akkor elfognak menni.:D

2013. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
pl: elmentek valahova, te azt mondod vmit otthon hagytál és hogy hazamész érte. A lényeg hogy hagyd őket kettesben :)
2013. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
De ha ezek sem annyira tutik vagy csak félig müködnek biztasd őket egymásra :D bár az 1-ö válasz helyes
2013. márc. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem mind2en tudják hogy tetszenek egymsának...csak nem mernek....
2013. márc. 11. 19:41
 5/7 anonim válasza:
Hmmm tudod szeretem az ien történeteket :) és egyre jobban érdekel ez a téma am be kellene öket zárni pár 10-percre valahová 2-esben ugy alakulnának a dolgok rendesen vagy esetleg a suliban maradnak 2-en és ugy....
2013. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bár több info kellene roluk kicsit és töbet tudnék mondani pl: szeméjiségük stb... persze nem várom el h bemutasd az életüket meg ijesmi am bocsika ha túl lelkes vagyok rég voltmár h tanácsokat osztogattam :D
2013. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írj privit akkor ha van vmi jó ötleted én meg mondonm :))
2013. márc. 12. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!