Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán műkörömhöz Pearl...

Porcelán műkörömhöz Pearl termékeim vannak, de egyedül a körömágy hosszabbító Moyra, abból lehet normális körmöt összehozni?

Figyelt kérdés
Zselénél tapasztaltam, hogy 2 különböző márka használata nem jó. Így van ez a porcelánnal is?

2013. jan. 12. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb hogyha ugyanolyan márkát használsz egy köröm elkészítésénél.

Viszont én zseléből használtam 2 különböző márkát egy körmön és ugyanolyan jól bírta. (Te írtad hogy neked nem.) Szerintem egy próbát megér hogy egybe marad e, veszíteni nem veszíthetsz vele. (de ez csak az én véleményem ,még porcelánnal nem próbáltam)


Remélem tudtam segíteni ! :)

2013. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:), de várom a további tapasztalatokat!
2013. jan. 12. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol tanultál körmözni, és mióta körmözöl, hogy neked nem jött be két különböző márka együtt, de valamit tuti nem jól csináltál, mert bármit lehet bármivel keverni. márkákat is egymással, de még anyagcsoportokat is.

Úgyhogy igen, lehet normális körmöt összehozni, ha más a káh-d.

2013. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos a nagy nehezen összeszedett pénzem egy rosszul megválasztott tanfolyamra költöttem..elvégeztem de a tanár elég hanyag volt. ennek ellenére igyekszem de mindenhonnan más választ kapok..pl egy gyakorlott körmöstől is kértem tanácsot zselével kapcsolatban és ezt a választ kaptam: " lehet hogy a pearlos anyag nem savas, de a masteres igen, néha tényleg ütik egymást az anyagok." egyébként kipróbálom 2 féle márkával, köszönöm a válaszod.
2013. jan. 12. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
no, hát én 7 éve vagyok a szakmában, és sosem volt mindenből egy márkám, és mindig minden működött együtt.
2013. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. jan. 12. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
szivesen.
2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!