Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utána, ha nem haragga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utána, ha nem haraggal váltatok el beszéltetek még?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előző párommal 1,5 évet voltunk együtt, nagyon csúnya vége lett végül, aztán rá 1 évvel felköszöntött a szülinapomon, akkor kezdtünk el újra beszélgetni, és abszolút barátira vissza tudtuk építeni a dolgokat, azóta is remek a viszonyunk.


DE az az idő kellett, amíg lecsitultak a kedélyek, meggyászoltuk a kapcsolatunkat (tényleg nagy szerelem volt), és csak eztán tudtuk megbeszélni, mi miért történt.

2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, idővel beszéltünk. De nálam sosem vált be hogy "legyünk barátok". 31/N
2013. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném a legyünk barátok szöveget, csak így szakítás utáni sokkban nem tudom felfogni, hogy mi van, ha többé nem beszélünk, úgy hogy reggel még mellette ébredtem ölelkezve. :( :(
2013. márc. 11. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Tök érdekes, nálam is csak ebbe az egyetlen egy esetben sikerült TÉNYLEG baráti viszonyt kialakítani, ami nem felületes, és 3 éve töretlen, tartós barátság :)

2013. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy idő után pedig azt nem fogod tudni felfogni, hogyan feküdhettél mellette :)

Egy igaz exem van, 2 évet voltunk együtt. Nem mondom hogy barátok vagyunk, de úgy negyedévente beszélünk face-en egy kicsit. (szülinapokkor, névnapokon felköszöntjük egymást majd lesz belőle pár levél váltás. ) Párom exe viszont bejáratos nálunk. (van egy közös gyerek) nekem ez kicsit fura volt, de így is lehet csinálni.

Szerintem mindkettőhöz, a legyünk barátokhoz és a néha beszéljünkhöz is csak annyi kell, hogy mindkét fél lezárja a dolgokat. Mi is, ők is azért szakítottunk, mert éreztük hogy ennek vége, befulladt, nincs hova fejlődni, már csak vagyunk egymás mellett, mert nem akar senki lépni. Ha egyik fél szerelmes lenne, vagy megbántott akkor nem hiszem hogy lenne miről beszélni a későbbiekben. De azt úgy is látszik valakin.

2013. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két hosszú kapcsolatom volt (2 év és 4.5 év) egyikőjüktől sem haraggal váltam el, szépen lezártuk a kapcsolatot vádaskodás és veszekedés nélkül. De nem tartjuk a kapcsolatot, mondjuk szerencsére egyikőjük sincs már a közelemben, de én nem tudnék már "csak úgy" beszélgetni velük.

Persze ha összefutnánk netalántán akkor egy "szia, mizu?" beleférne, de mélyebb beszélgetéseket nem tudnék elképzelni.

2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:

Szüleim nagyjából 7 éve váltak el, azóta is beszélő viszonyban vannak, együtt karácsonyozunk, ha pénz engedi együtt nyaralunk is.


És én is igyekszem minden exemmel beszélőviszonyban maradni, az egy dolog hogy a kapcsolat azon a szinten nem működött, de lehet hogy haveri-baráti szinten még működhet.

2013. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki ezt mesélte nekem: Minden exemmel úgy vagyok, mintha a gyerekeim lennének.
2013. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én az összes exemmel beszélőviszonyban vagyok.
2013. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!