Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan dolgot tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan dolgot tennétek, amivel biztosan megbántanátok a párotokat, elmondanátok neki, hátha értékeli az őszinteséget vagy inkább a sírba cipelnétek, csak, hogy ne bántsátok meg Őt?

Figyelt kérdés
Tehát tettél valamit,amiről tudod,hogy nem kellett volna,de mégse úgy tekintesz rá,mint ahogy a párod tekintene...valószínűleg többet látna benne.Őszinte lennél,de bántó?vagy hazug,de kíméletes?
2009. szept. 14. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen elmondanám, ugyanis joga van dönteni,hogy akar -e egy olyan emberrel élni, aki valami rosszat tett vele. és persze az is igaz,hogy őrületes lelkiismeretfurdalásom lenne,ha nem mondanám meg neki...
2009. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igyekszem úgy tenni amivel nem bántom meg. Ha most megcsalásra gondolsz pl. lehet nem mondanám el soha, ha nem tudja nem fáj alapon. De mint minden titok, biztos előbb utóbb kiderül, meg lehet magamban sem bírnám tartani.

Ha csak kisebb dologról van szó, akkor sztem nem szólnék róla, előbb utóbb én is elfelejteném.

2009. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

gyáva vagyok a vallomáshoz.

elveszíteni nem akarom.

nem tudom,hogy megcsalásnak számít-e egy azonos neművel történő kisebb játék...valószínűleg igen :(

2009. szept. 14. 18:08
 4/5 anonim válasza:
szerintem mindenképpen mond el neki, hisz a kapcsolat a bizalmon alapszik, mond el és ő elfog rajta gondolkozni, de azt is magyarázd el neki, hogy miért és hogyan történt, mert tudnia kell mindent, és ha te nem akarod őt megbánta ebből azt veszem, hogy szereted, tehát nem akarod otthagyni, tehát nem vgay meleg, tehát megbocsájthat, ha ő is szeret:)huh....remélem érted... azért majd szolj, hogy elmondtad-e v nem
2009. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.énis az elmondásra hajlok.mert tudom,h nem bírom magamban tartani egy életen át és ha később derül ki,akkor még az is bűn,h hallgattam róla.Egyszer már volt ilyen,csak kisebb dolog történt,akkor megbocsájtott,félek,h másodszorra nem fog.Alszom rá párat és megpróbálom összeszedni a bátorságomat.
2009. szept. 14. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!