Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy gond-e, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diablo22 kérdése:

Szerintetek nagy gond-e, ha 14 év a korkülönbség két párkapcsolatban élő fél között?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem egy teológiai kurzust, melyen megismerkedtem egy 38 éves pasival. Idő közben rájöttünk, hogy nemcsak barátokként nézünk egymásra, hanem tetszünk is egymásnak, de 14 év a korkülönbség köztünk. A párkapcsolat kialakítását az is tetézi, hogy mindketten rengeteget csalódtunk a szerelemben, és félünk, hogy esetleg gond lenne környeztünk számára ez a korkülönbség...

2013. márc. 12. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ennyi a korkülönbség és abszolút jól működik a kapcsolat :)


A környezetnek lehet, hogy nem tetszik, ez a mi esetünkben is előfordult, de nektek a saját életeteket kell élnetek, nem azt, amit mások esetleg elvárnak tőletek.

2013. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 fölött sztem nem gond
2013. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 24 éves leszek májusban...
2013. márc. 12. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor pont egyidősek vagyunk :)


1. voltam

2013. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki :)
2013. márc. 12. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:

14? szerintem sok


9 is sok, nap mint nap tapasztalom a szüleim között, generációs különbséget érzek mindig

20l

2013. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 30 év van és jól megvagyunk 11 éve
2013. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!