Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nagyon népszerű barátnőjük van, hogy kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátnőm gyönyörű nagyon, már alapból ezért felkelti egyből mindenki érdeklődését, de emellett még olyan stílusa van, ami mindenkit magával ragad... tudjátok az a típus, akivel akaratlanul is úgy érzed magad pár perc után, mintha már ezer éve legjobb barátok lennétek.

Persze ezek nagyon jó dolgok, örülök, hogy ilyen, viszont zavar is egy ideje, eléggé féltékeny vagyok. Tudom, hogy bízhatok benne, biztos nem csalna meg, de akit nap mint nap csupa olyan férfi vesz körül, akik egyetlen csettintésére már össze is jönnének vele, és gyakorlatilag mindenkinek tetszik, akkor megtörténhet, hogy valaki jobban megtetszik neki, mint én, vagy valakit szimpatikusabbnak talál és lecserél. Tudom, hogy ez mindenkinél így lenne, de azért akinek sokkal több lehetősége van, nagyobb esély van erre, nem? És látom, hogy még a legjobb haverjaim is úgy néznek rá, hogy akarják őt, odajönnek hozzá mindenféle idegenek, ha együtt sétálunk az utcán, még úgyis! Kicsit kezdek besokallni.

Annyira félek, hogy egyszer egy olyan srácot is megismer, aki sokkal jobb nálam, már így se értem, hogy miért van együtt pont velem.

22F


2013. márc. 13. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha akar így is, úgy is lecserél, ha meg nem akar, akkor nem kell aggódnod. Ezzel nem tudsz mit kezdeni ...
2013. márc. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lány biztosan nagyon magabiztos, így nem túl szerencsés, ha te meg folyton siránkozol,hogy kevés vagy hozzá, mert ha még most nem is gondolja így, később pont ebből a nyavalygásból lehet elege és keres olyat, aki elhiszi magáról, hogy hozzá való.

Szóval örülj neki, hogy ilyen a barátnőd, legyél rá büszke, és főleg magadra, hogy pont te kellesz neki!

Az pedig egy csúnyácska lánynál is benne van, hogy talál magának mást, jobbat, szebbet, stb. de ha még el is üldözöd a viselkedéseddel, akkor ne is reménykedj jobb sorsban!

2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szeret jöhet akármilyen helyes pasi nem fog megcsalni. Én is féltem ettől, de arra kell gondolni, hogy : Miért is van velem ?? Na pont azért...Ha meg megakar csalni, úgy is megteszi...Bízz a párodban, és ha magadat adod, és nem parázol rá, nem lesz semmi gond. Mond el minden reggel magadnak vagy 10 x , hogy : Jó pasi vagyok ! Magabiztos és szexi! Ha ezt minden nap megteszed, és hiszel benne, és vidám vagy, hidd el, nem lesz gond, mert ezt fogod kisugározni. Én ezt tettem minden reggel mikor suliba mentem : Szexi vagyok, magabiztos, jó nő!!! Ahogy ezt mondogattam, magabiztosabban mosolyogva jártam, és nem tettem semmit, de azt kezdtem észre venni, hogy egyre többen néznek meg.Sok sikert ! ;) 20/L
2013. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem alapvetően volt önbizalmam, de majdnem minden ismerősöm azt mondja nekem, hogy ez a lány mennyivel jobb, mint én, ezerszer szebb, meg amúgy is... ez kicsit leépítette az önbizalmam.

De egyébként úgy érzem, hogy boldog velem, és eléggé hasonlítunk (ha nem a külsőt nézzük, márpedig szerintem Ő nem azt nézi,... akkor valószínűleg nem velem lenne :D )

De így is nagyon félek, hogy rájön egyszer, hogy olyan férfi is az övé lehet, aki kívül-belül tökéletes.

2013. márc. 13. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál hogy elege lehet ebből a nagy népszerűségből? Kétlem hogy sokra tartaná azt a férfit akit egyetlen pillantással el tudna csábítani.

Ne féltékenykedj, mert ez a legrosszabb amit tehetsz. Te olyat adhatsz neki, amit a többi őérte áhítozó nem: egy ismerős, meleg kis zugot ahová visszatérhet mert szereted és mert együtt felépítettetek valamit. Ezt pedig minden olyan ember értékeli aki nem könnyű vérű.

2013. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neki Te vagy a tökéletes.

Olyan, hogy "kivúl belül tőkéletes" így általánosságban, nincsen. Mindenkinek más kell és másért.

Jöhet az Atyaúristen is, ha ő téged szeret:-)

RELAX:-)

2013. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, de cam-nak igaza van, ne foglalkozz vele. Ha megbízol benne, akkor nincs gond, viszont a túlzott bizalmatlanság és féltékenykedés meg irtó taszító tud lenni és lehet azzal löknéd oda egy másik férfinak. Örülj, hogy veled van, ennyi. Én is ezt tettem, nem is volt gond.
2013. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy az anyagi és/vagy érzelmi biztonság miatt van veled, mert tudja, hogy bármit megtehet, te nem fogok kivágni a francba.

Ilyenkor fontos, hogy letörtd a nő hatalmasra hízott egóját, így nem mer majd félreb*szni.

2013. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyeneken, ő veled van és nem véletlenűl, téged sazeret, te kellesz neki. Próbáld meg magad helyre hozni, tuti ő is észrevette hogy kicsit megváltoztál.. Építsd újra az önbizalmad, keress valami hobbit amiben jó lehetsz. Őt meg szeretgesd és bizonyítsd be neki tettekkel is, hogy mennyire szereted. Ha minden rendben van köztetek nem fogja feledni, és másért lecserélni, eldobni ezt, mert te fontos vagy neki.. Csak törekedi is arra, hogy jó legyen a kapcsolatotok viselkedj úgy ahogy eddig esetleg egy kicsit jobban, legyél figyelmes és kedves vele, hallgasd meg, beszéljétek meg a dolgokat, a kommunikáció fontos. De ne kezd el neki a kishitűségről beszélni, mert az kiábrándító lehet, hidj magadban, neki valamiért te kellesz és tegyél érte, hogy ez így is maradjon, észrevegye benned továbbra is a jót, a lelki társát.
2013. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*szeret és * nem fogja feladni, bocsi csak figyelmetlen voltam :$
2013. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!